Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy na Maledivy - srovnání a doporučení

Autor: Klára Hrobníková, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 11. 5. 2022

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Klára Hrobníková
e-mail: hrobnikova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 774 700 183


Maledivy jsou právem přezdívány pozemským rájem. Svým návštěvníkům nabízí dlouhé písečné pláže, pestrobarevný podmořský život a hlavně luxusní hotelové resorty, ve kterých zapomenete na starosti všedních dnů!  Stačí si vybrat, zda chcete pouze relaxovat nebo toužíte v rámci jednoho zájezdu poznat i další vpravdě exotickou zemi.

Maledivy vám totiž nabízíme ve dvou variantách. Buď se s námi můžete vydat jen za odpočinkem na maledivské pláže, nebo na dobrodružný zájezd spojený s poznávacím okruhem po Srí Lance.

Relax na plážích Malediv + VEČERNÍ KRMENÍ REJNOKŮ A ŽRALOKŮ

Oddechový zájezd na sněhobílých plážích Malediv. Patříte-li mezi milovníky odpočinku a dokážete strávit klidně celý den na plážovém lehátku, je pro vás tento relax zájezd tou pravou volbou. Navštívíte vámi vysněnou exotickou zemi, ve které můžete odpočívat na pláži a užívat si servisu hotelového resortu, nebo se s námi můžete klidně každý den vydat na aktivní fakultativní výlet. V rámci zájezdu na Maledivy totiž nabízíme zážitky jako krmení rejnoků a žraloků, tradiční večerní rybaření zakončené grilováním na pláži, pozorování delfínů na širém moři, tzv. Island hopping nebo výlet do hlavního města Male za objevováním kultury Maledivců.

To nejlepší ze Srí Lanky + MALEDIVY S KOUPÁNÍM 

Poznávání kouzelného ostrova Srí Lanka zakončené odpočinkem na Maledivách. Pro cestovatele dychtivé po poznání organizujeme dobrodružný zájezd, při kterém poznáte veškeré krásy Cejlonu. Během několika dní prozkoumáte notnou část ostrova, od starých královských měst až po čajové plantáže na srílanské vysočině. Dozvíte se, jak se dodnes pěstuje známý cejlonský čaj, nemine vás jeho ochutnávka, budete pozorovat obrovská stáda slonů v národním parku Minneriya, vyšplháte na Lví skálu Sigiriya, podíváte se do jeskynních chrámů v Dambulle nebo vyrazíte až na Konec světa v Hortonských pláních. Sedmý den zájezdu pak Srí Lanku opustíme a vydáme se za příjemným odpočinkem na Maledivy. Zbytek zájezdu si tak užijete na nádherných plážích severního atolu.

Zobrazit všechny zájezdy na MaledivyKlára Hrobníková

Klára HrobníkováSpecialista Radynacestu.cz

Cestujeme, abychom našli sami sebe.Maledivy_cestovatele_Radynacestu.jpg
Maledivy_stingrays
Maledivy_snorkeling.jpg
Maledivy_hydroplan.jpg
Sri_Lanka_NP_safari_jizda_dzipem_1_Radynacestu_foto_Pavel_Spurek.jpg
Katalog 2023