Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Jeden zájezd, jedna cena a dvě adventní metropole. Navštivte s námi Vídeň i Budapešť!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 27. 10. 2014

Jste nerozhodní a nevíte, jestli letos o adventu navštívit Víděň nebo nakouknout na trhy v Budapešti? Usnadníme vám to! Cestovní kancelář Radynacestu.cz připravila adventní zájezd, během kterého budete mít možnost vidět obojí. Poznejte jedny z nejkrásnějších adventních měst Evropy během dvou zájezdových dní s naším průvodcem. 

Bazilika sv. Štěpána v adventuBazilika sv. Štěpána v adventu

Adventní zájezd do Vídně a Budapešti kombinuje turisticky zajímavé cíle z obou evropských metropolí. Během dvou dnů tak uvidíte to nejkrásnější ze svátečně vyzdobené Vídně a tradičně voňavé Budapešti.

Ve Vídni si prohlédnete barokní klenot Karlskirche, slavnou Albertinu i Státní operu. V Budapešti pak Královský palác, Matyášův chrám a Rybářskou baštu.

Vychutnáte si také neodmyslitelné vánoční trhy s rakouským punčem a marcipánem i maďarskou medovinou a typickými paprikovými klobásami.  

To je ale jen stručný výčet toho, co vás ve Vídni a Budapešti o adventu čeká. Více podrobností o sváteční nabídce hlavních měst Rakouska a Maďarska najdete v článcích Magazínu Radynacestu.cz (Vídeň, Budapešť).  

Prožijte s námi pohádkové kouzlo Vánoc adventní Vídně a Budapešti! Odjíždíme už na Mikuláše!


předchozí článek následující článek


Nová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK