Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

NOVINKA: Koktejl úchvatných památek v Soluni, koupání na Chalkidiki a tajuplné útočiště mnichů

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 2. 2. 2018

Toužíte-li poznat místo, kde se potkává hned několik kultur, stavebních slohů i kuchyní s řeckou pohostinností, přívětivým počasím a přírodními skvosty, pak se s námi vypravte do Soluně. Město, které od této chvíle bude mít místo nejen ve vašich fotoalbech, ale především v srdci, je řeckou perlou, kterou stojí za to prožít se vším všudy. Proč?

Objevte kouzlo SoluněObjevte kouzlo Soluně

Na to už jsme se zeptali naší specialistky na Řecko Karolíny Petrové: „Zájezd jsme spolu s průvodkyní Lenkou Jindrovou vytvořily zejména kvůli úžasným památkám v Soluni i jejímu okolí. Soluň samotná je totiž místem, kde se prolíná několik odlišných kultur, a to se projevuje nejen na vzhledu, ale i vůni města,“ naráží Karolína na fakt, že řecká kuchyně je ve světě proslulá, ale v Soluni můžete každý den ochutnat něco jiného – od tradičních řeckých specialit až po ty balkánské.

Bílá věžBílá věž

Delikátní řecká kuchyněDelikátní řecká kuchyně

Uvidíte působivý Vítězný oblouk císaře Galeria, neminete Bílou věž či rotundu zapsanou na seznamu UNESCO. Objevíte unikátní hrobky ve Vergině a užijete si plavbu podél posvátného Athosu. „Výlety do okolí zprostředkují našim cestovatelům to nejlepší z celého regionu, ať už jsou to slavné kláštery Meteora, mnišská republika na Athosu, unikátní muzeum ve Vergině či koupání v průzračném moři,“ vyjmenovává nejzajímavější perličky zájezdu Karolína.

KassandraKassandra

Poznejte přímořskou Soluň, Verginu i unikátní mnišskou republiku Athos v jediném zájezdu do prosluněného Řecka. Průvodkyně Lenka Jindrová se na vás těší už na začátku června!


předchozí článek následující článekNová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK