Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

SOUTĚŽ: Známe vítěze zájezdu do Říma! Kdo si bude užívat kultury v NDM i v Itálii?

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 25. 9. 2017

Odměňovali jsme a jak jinak než se vší parádou. V rámci galavečera v Divadle Antonína Dvořáka proběhla ukázka novinek i stávajících děl z repertoáru divadla, ale i jedna napínavá losovačka v režii Martina Šimka, majitele CK Radynacestu.cz. Se synem Henrykem rozsvítili sál, když z jednoho z předplatitelů udělali výherce leteckého zájezdu do věčného města, Říma, pro dvě osoby. A kdo byl oním šťastlivcem?

Aktéři losováníAktéři losování

Devátého září proběhl na prknech ostravského divadla tradiční galavečer k zahájení nové sezóny. Ten mimochodem otevřel už 99. sezónu, během které divadlo nabídne divákům širokou škálu titulů na poli činohry, opery, operety, baletu a muzikálu včetně slavných Koček Andrew Lloyd Webbera.

GalavečerGalavečer

Diváci odměňovali umělce dlouhým potleskem, nejspokojenějším mužem v hledišti byl ale pan Savo Novák, jehož jméno se díky zakoupení předplatného ocitlo na jednom z lístků v losovacím osudí.

Poukaz na letecký zájezd do Říma pro dvě osoby na jeviště přinesl náš nejmenší cestovatel Henryk, syn majitele cestovaní kanceláře Radynacestu pana Šimka. Ten měl také svou úlohu - dohlédnout na losovací mísu s budoucím sběratelem římských zážitků.

Losování vítězeLosování vítěze

Čest vylosovat vítěze tentokrát dostala "služebně nejstarší" herečka Národního divadla moravskoslezského Alexandra Gasnárková, které asistoval průvodce slavnostním večerem herec Jan Fišar.

Svou výhru si pan Novák již převzal a na cestu do Říma se těší spolu s manželkou. Tímto ještě jednou gratulujeme a přejeme šťastnou cestu!

Šťastní výherciŠťastní výherci


předchozí článek následující článekNová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK