Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

VIDEOMEDAILONEK Pavla Volfa: osudové Benátky, věčná láska Řím a práce snů

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 31. 3. 2017

Pavel Volf je vynikající průvodce a velký milovník pravé italské kávy. Nechybí mu nadšení, znalosti ani pokora. Specializuje se na Itálii, kde prožil třetinu svého života. Antika, baroko, vůně moře, zmatky, spousta lidí – to všechno na ní miluje. Kouzlo Itálie ale objevil nejen v Benátkách a věčném Římě. Provede vás utajenými krásami menších měst i zapadlými kouty na předměstí. Seznamte se!

Místo deštníku v ruce je jeho poznávacím znamením čepice. Díky ní Pavla Volfa poznáte na desítky metrů daleko. Když se ale zaposloucháte do jeho povídání, nevzdálíte se od něj už ani na metr.

„Itálie mě neskutečně baví a zajímá, toulat se po místech, která nejsou turisticky vyhledávaná, ta skrytá, kde nic není, ale to „nic“ stojí za to alespoň jednou za život vidět.“ Zažijte je s Pavlem a dozvíte se třeba i to, co v moudrých knihách dosud nestojí. 

Do země, jejíž tvar připomíná botu, zabloudil náhodou, ale neustále se tam vrací. Mentalita místních, rozmanitost života, gastronomie, zábava i všudypřítomný ruch... zkrátka atmosféra Itálie – to je to, co se na zájezdech snaží ukázat každému jednomu cestovateli.

A proč se dal Pavel dohromady právě s Radynacestu.cz? „V prvé řadě je to absolutní serióznost k zákazníkům i zaměstnancům, a navíc je to jediná cestovní kancelář, která posílá do světa malé skupiny. O tom to totiž celé je.“ Další skupinka vyráží na cestu už velmi brzy. Aktuální seznam zájezdů, na kterých se na vás Pavel těší, najdete zde.

Je cestování vaše droga? Staňte se našimi průvodci!

Zahřála vás slova Pavla Volfa? Už dlouho hledáte práci v solidní společnosti s výjimečným kolektivem, která by vás opravdu bavila? Hledáme nové tváře, cestovatele tělem i duší. Přihlaste se o svou práci snů u nás.


předchozí článek následující článekCestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.