Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Egypta – srovnání a doporučení

Autor: Klára Hrobníková, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 2. 4. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Klára Hrobníková
e-mail: hrobnikova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 774 700 183


Zažít Egypt všemi smysly „… palmy šumí, cikády poletují vzduchem, zpívají bledému měsíci. Vzduch voní skořicí a kávou a nad tím vším nese se tichá píseň ze vzdáleného minaretu.“ Slyšíte Kristiána? Už tehdy to řekl za nás. Na cestu Egyptem přidáme průvodce, který se vyzná. Navštivte starobylá poutní místa, plavte se po Nilu, obdivujte pyramidy i pestrý podmořský svět. Tak otevřete oči, pohádka orientu přichází.

To nejlepší z Egypta + VÝLETNÍ PLAVBA PO NILU + KOUPÁNÍ V HURGHADĚ (letecky z Vídně)

Exotický koktejl s nádechem orientu s odletem z Vídně a z Prahy… Vydejte se za tajemstvím faraonů až k pyramidám v Gíze. Vůni koření nasajete na arabské tržnici v Káhiře. Zažijete let balónem nad Údolím králů, plavbu po Nilu i projížďku felúkou. Objevíte chrám královny Hatšepsut a nejstarší pohřebiště v Sakkáře. A čeká vás luxusní odpočinek v Hurghadě. Někdo si bude vychutnávat drinky u hotelového baru, někdo vyrazí se šnorchlem v ruce objevovat pestrobarevný svět Rudého moře. Dopřejte si dokonalé zážitky – poznávejte Egypt!

Okruh severním Egyptem + ALEXANDRIE + TAJEMNÁ OÁZA SÍWA (letecky z Prahy)

Dobrodružství mezi pyramidami, pouštní safari, poklady Alexandrie… a severu Egypta. Ocitnete se na nekropoli v Sakkáře, vyrazíte do největší oázy Fajjúm, do Údolí velryb a povečeříte v beduínském kempu oázy Síwa. Probádáte podzemní katakomby Kom Al Shukafa, Serapeum s Pompejovým sloupem či citadelu postavenou z ruin slavného majáku, starověkého divu světa v Alexandrii, i egyptské muzeum v Káhiře. Vyzkoušíte blahodárné horké prameny i solná jezera. Poznávejte skryté perly Egypta, poznávejte sebe!

Zobrazit všechny zájezdy do EgyptaKlára Hrobníková

Klára HrobníkováSpecialista Radynacestu.cz

Cestujeme, abychom našli sami sebe.Plavba po Nilu je dalším velkým zážitkem
Objevte krásy Sakkáry
Let balonem nad Údolím králů
Egyptská metropole Káhira stoupá na zajímavosti

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024