Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Jordánska – srovnání a doporučení

Autor: Veronika Bendová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 27. 10. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Veronika Bendová
e-mail: bendova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 608 859 987


Exotika, kam doletíte za tři hodiny? To je Jordánsko! Země, která ukrývá staré antické památky, pobřeží dvou moří, jeden z divů světa i nekonečnou poušť s beduínskou kulturou. Vyrážíme na 4, 5 nebo 8 dní. Vždy s průvodkyní, která se tu opravdu vyzná, po celou dobu zájezdu.

To nejlepší z Jordánska + PETRA + KOUPÁNÍ V MRTVÉM MOŘI

Prodloužený víkend v Jordánsku strávíte poznáváním toho opravdu nejlepšího, co tato země nabízí. Při procházce moderní metropolí Ammán narazíte na starověké římské divadlo nebo ammánskou citadelu, navštívíte nedalekou Madabu, kde si prohlédnete mozaikovou mapu Svaté země, a vykoupete se v léčivém Mrtvém moři. V žádném z programů, tedy ani v tomto nejkratším, nesmí chybět den strávený v růžovém skalním městě Petra.

To nejlepší z Jordánska + NOC V POUŠTI WÁDÍ RUM + RUDÉ A MRTVÉ MOŘE

Pět dnů nabitých zážitky. Kromě Ammánu, Petry a Mrtvého moře s tímto zájezdem navštívíte biblickou horu Nebo a vykoupete se v Rudém moři, které pod hladinou skrývá barevné korálové království. V rámci tohoto programu také budete mít jedinečnou možnost strávit noc v beduínském kempu v poušti Wádí Rum. Bez mobilního signálu v absolutním tichu a tmě s hvězdnou oblohou nad hlavou.

Čtení na podobné téma5 rad, jak si užít koupání v Mrtvém moři: splň si sen, plav každý den a pro jistotu nezapomeň krémPřečíst

To nejlepší z Jordánska + POBYT U RUDÉHO A MRTVÉHO MOŘE

Tento týdenní zájezd vám nabídne program s poznáváním i trochou odpočinku. Oproti předchozím jmenovaným tady bude dostatek času zastavit se u pouštních zámečků a pevností. Podíváte se také na křižácký hrad Karak.

Nevynecháte ani měsíční krajinu pouště Wádí Rum, avšak jen na odpoledne, bez přenocování. Jistě také přijmete pozvání na beduínský čaj při některé ze zastávek v poušti. Na konci týdenního programu pak budete mít dostatek času na relax a vstřebání všech zážitků v rezortu u Mrtvého moře, kde strávíte noc.

Zobrazit všechny zájezdy do JordánskaVeronika Bendová

Veronika BendováSpecialista Radynacestu.cz

Nepřestává mě fascinovat poznávaní nových kultur, byť jen špetku odlišných.Léčivé bahno z Mrtvého moře
Příchod roklí k Pokladnici v Petře
Magická poušť Wádí Rum
Katalog 2023