Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Jordánska – srovnání a doporučení

Autor: Veronika Bendová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 22. 3. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Veronika Bendová
e-mail: bendova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 608 859 987


Exotika, kam doletíte za čtyři hodiny? To je Jordánsko! Země, která ukrývá staré antické památky, pobřeží dvou moří, jeden z divů světa i nekonečnou poušť s beduínskou kulturou. Vyrážíme na 4, 5 nebo 8 dní. Vždy s průvodkyní, která se tu opravdu vyzná, po celou dobu zájezdu.

To nejlepší z Jordánska + PETRA + KOUPÁNÍ V MRTVÉM MOŘI (letecky z Prahy)

Prodloužený víkend v Jordánsku strávíte poznáváním toho opravdu nejlepšího, co tato země nabízí. Při procházce moderní metropolí Ammán narazíte na starověké římské divadlo nebo ammánskou citadelu, navštívíte nedalekou Madabu, kde si prohlédnete mozaikovou mapu Svaté země, a vykoupete se v léčivém Mrtvém moři. V žádném z programů, tedy ani v tomto nejkratším, nesmí chybět den strávený v růžovém skalním městě Petra.

To nejlepší z Jordánska + NOC V POUŠTI WÁDÍ RUM + RUDÉ A MRTVÉ MOŘE (letecky z Prahy)

Pět dnů nabitých zážitky. Kromě Ammánu, Petry a Mrtvého moře s tímto zájezdem navštívíte biblickou horu Nebo a vykoupete se v Rudém moři, které pod hladinou skrývá barevné korálové království. V rámci tohoto programu také budete mít jedinečnou možnost strávit noc v beduínském kempu v poušti Wádí Rum. Bez mobilního signálu v absolutním tichu a tmě s hvězdnou oblohou nad hlavou.

To nejlepší z Jordánska + POBYT U RUDÉHO A MRTVÉHO MOŘE (letecky z Prahy)

Tento týdenní zájezd vám nabídne program s poznáváním i trochou odpočinku. Oproti předchozím jmenovaným tady bude dostatek času zastavit se u pouštních zámečků a pevností. Podíváte se také na křižácký hrad Karak.

Nevynecháte ani měsíční krajinu pouště Wádí Rum, avšak jen na odpoledne, bez přenocování. Jistě také přijmete pozvání na beduínský čaj při některé ze zastávek v poušti. Na konci týdenního programu pak budete mít dostatek času na relax a vstřebání všech zážitků v rezortu u Mrtvého moře, kde strávíte noc.

To nejlepší z Jordánska + JÍZDA POUŠTÍ WÁDÍ RUM + RUDÉ A MRTVÉ MOŘE (letecky z Prahy)

Tento pětidenní zájezd vám nabídne zázraky pouštního rudého písku, růžové skalní město, jedinečné mozaiky, pestrobarevné korálové útesy… Malá země odkrývá svá tajemství. Dopřejete si dobrodružství v písečných dunách Wádí Rum. Objevíte perlu Nabatejců, skrytá zákoutí Ammánu i svět pod hladinou Rudého moře. Vyzkoušíte koupel v Mrtvém moři i tradiční pokrmy. Poznávejte Jordánsko a perly Orientu, které berou dech!

Zobrazit všechny zájezdy do JordánskaVeronika Bendová

Veronika BendováSpecialista Radynacestu.cz

Nepřestává mě fascinovat poznávaní nových kultur, byť jen špetku odlišných.Léčivé bahno z Mrtvého moře
Příchod roklí k Pokladnici v Petře
Magická poušť Wádí Rum
Rudé moře
Specialistka Verča Bendová v poušti

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024