Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Mexika - srovnání a doporučení

Autor: Renata Němcová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 2. 3. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Renata Němcová
e-mail: nemcova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 775 750 463


Podzim je za dveřmi a s ním sychravo, tma a zima. Rádi byste si prodloužili letní sezónu? Lákají vás prosluněné vyhřáté pláže a exotické zážitky? Pak jsou pro vás naše zájezdy do Mexika to pravé. Nabízíme vám hned dva. Jak si mezi nimi vybrat? Není nic jednoduššího. Stačí si odpovědět na otázku: Toužím raději po klidné dovolené bez přílišné námahy, nebo jsem po dlouhém cestovatelském půstu plný energie a připraven na dobrodružnou jízdu Mexikem? Pokud jste si odpověděli první možností, pak je pro vás náš zájezd Relax na plážích Mexika tím pravým ořechovým.

Relax na plážích Mexika + TAJEMSTVÍ MAYŮ + YUCATÁNSKÁ KUCHYNĚ (letecky z Prahy)

Po celou dobu pobytu vás čeká hotel s all inclusive v exkluzivní oblasti Cancúnu, kde budete mít možnost ponořit se do teplých vod Karibiku, procházet se a polehávat na sluncem zalitých písečných plážích a s koktejlem Tequila Sunrise v ruce pozorovat, jak se na východě z moře vynořuje ohnivé slunce. Ovšem nebojte se, nuda nehrozí: kromě šnorchlování, potápění, surfingu nebo vyjížďky lodí vám v průběhu zájezdu nabízíme celkem 3 fakultativní výlety vybrané tak, abyste na nich mohli přičichnout k mexické kultuře, historii i tropické přírodě poloostrova Yucatán.

Na prvním výletě vás čeká středisko mayské kultury Chichén Itzá, proniknete do tajemství tequily, užijete si ruchu koloniálního městečka Valladolid i pravého mexického tržiště a vykoupete se v azurových hlubinách podzemního jezírka zvaného cenote.

Pokud chcete mayským tajemstvím přijít na chuť, a to doslova, budete moci ochutnat tradiční yucatánskou kuchyni přímo v mayském městě Tulum (jako přílohu podáváme sérii pyramid, jako dezert další koupací cenote) a navštívíme i indiánskou vesnici uprostřed pralesa.

Třetí fakultativní výlet vás vezme lodí na Ostrov žen (Isla Mujeres) za zázraky karibského (pod)mořského světa.

To nejlepší z Mexika + NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE S KOUPÁNÍM (letecky z Prahy)

Zájezd zvolí příznivci aktivní dovolené, kteří touží prozkoumat krásy Mexika krok za krokem, mají rádi pestrost a jsou připraveni na nabitý program opravdu od rána do večera. Čeká vás  hlavní město Ciudad de México, slavné aztécké kultovní místo Teotihuacán se sopkou Popocatépetl v pozadí či přírodní div, kaňon Sumidero. Do Tichého oceánu budete mít možnost skočit v proslaveném letovisku Acapulco. 

Téměř každou noc z prvních deseti strávíte v jiném místě této obrovské a rozmanité země, kterou budete mít možnost pozorovat také z ptačí perspektivy při přeletu z Mexika do Tuxtly. Ani na tomhle zájezdu však nebudou chybět hlavní lákadla poloostrova Yucatán: koupání v cenote, ochutnávka mayské kuchyně, návštěva indiánské vesnice či tajemná pyramidová města pohřbená v džungli (Palenque, Chichén Itzá). 

Poslední tři dny budou vyhrazeny odpočinku na karibských plážích Cancúnu, takže o trochu lenošení je i tentokrát postaráno. Dva týdny toho nejlepšího z Mexika, dva oceány a dvě různé indiánské kultury – to vše v doprovodu naší bezvadné a zkušené průvodkyně Lenky Tučkové.

Zobrazit všechny zájezdy do MexikaRenata Němcová

Renata NěmcováSpecialista Radynacestu.cz

Na cestách se neřeší… Je to čas jen pro vás.Mexiko
Mexiko
Mexiko
Mexiko
Mexiko
Mexiko
Mexiko

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024