Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Skotska – srovnání a doporučení

Autor: Daniela Lukovicsová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 6. 10. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Daniela Lukovicsová
e-mail: lukovicsova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 707


Základní nabídku zájezdů tvoří programy v Edinburghu doplněné o výlety do bližšího či vzdálenějšího okolí. Následující dva typy realizujeme s odletem z Prahy a Krakova.

Edinburgh a okolí

To nejlepší z Edinburghu + HOLYROOD PALACE

Představujeme zájezd, kdy během prodlouženého víkendu poznáte historický Edinburgh se všemi nejznámějšími památkami. V rámci fakultativního výletu (není tedy zahrnut v ceně) zavítáte i do paláce Scone, kde byl korunován první skotský král, a navštívíte kouzelné městečko St Andrews. Poslední den pak věnujeme důkladné návštěvě paláce Holyrood

To nejlepší z Edinburghu + JEZERO LOCH NESS

Tento zájezd je delší, šestidenní varianta zájezdu do Edinburghu. Mezi našimi cestovateli patří k nejoblíbenějším a nejprodávanějším. Kromě Edinburghu, paláce Scone a St Andrews, kdy tento výlet již máte v ceně, absolvujete i celodenní výpravu přes údolí Glen Coe k tajemnému jezeru Loch Ness, kde budete mít možnost projet se lodí nebo si udělat procházku kolem Kaledonského kanálu.

To nejlepší z Edinburghu + HADRIÁNŮV VAL

Stejně jako první zmíněný zájezd je i tento zájezd pětidenní. Ani v této verzi neminete Scone a St Andrews. Namísto jednoho dne v Edinburghu se navíc vydáte až k hranici s Anglií, kde se nachází pozůstatky Hadriánova valu. Navštívíte jednu z nejzachovalejších pevností Housesteads a budete mít jedinečnou možnost podívat se k opatství Melrose Abbey.

Adventní Edinburgh + PŘEDVÁNOČNÍ NÁKUPY V GLASGOW

V rámci adventního zájezdu můžete nasát skotskou předvánoční atmosféru a projít se křivolakými uličkami Edinburghu, které jsou pod sněhovou peřinou ještě pohádkovější. V programu zájezdu nechybí návštěva Rosslynské kaple ani sídla královny Alžběty Holyrood Palace. Na výlet se vlakem vypravíte do Glasgow, skotského obchodního a kulturního centra. Ideální příležitost k nákupu originálních vánočních dárků! Co třeba obohatit šatník kouskem z kašmíru?

Skotská příroda a příběhy

Skotsko po stopách Harryho Pottera + HRAD STIRLING + LOCH NESS

Fanoušci Harryho Pottera se mohou vydat na okružní zájezd Skotskem. Na rozdíl od doposud zmíněných programů je tady více přesunů a budete ubytovaní nejen v Edinburghu, ale i ve Fort William a Glasgow. V Edinburghu se projdete po místech, která inspirovala J. K. Rowlingovou. Vydáte se až za hranice Skotska do Anglie k hradu Alnwick a na ostrov Holy Island.

Nezapomeneme ani na oblíbené jezero Loch Ness nebo hrad Stirling, jehož interiér můžete navštívit pouze v rámci tohoto zájezdu. Při putování přes Skotskou vysočinu narazíte na filmová místa nejen z Harryho Pottera, ale i kulisy známé ze Statečného srdce nebo Hry o trůny.

Skotská vysočina + EDINBURGH + OSTROV SKYE + LOCH NESS

Na tomto zájezdu budete mít možnost strávit ve Skotsku celých 10 dní. Zájezd připravujeme vždy na začátku července. I v tomto případě opustíme ubytování v Edinburghu a přestěhujeme se na dvě noci do Fort William a na ostrov Skye.

Program je zaměřený především na skotskou přírodu a je vhodný i pro ty, kteří s námi absolvovali některý z programů v Edinburghu, ale chtěli by poznat ze Skotska více přírody. Podíváte se k průzračným skotským jezerům, vystoupáte na nejvyšší horu Velké Británie Ben Nevis, vyfotíte se s Eilean Donan Castle a budete objevovat krásy divokého ostrova Skye.

Zobrazit všechny zájezdy do SkotskaDaniela Lukovicsová

Daniela LukovicsováSpecialista Radynacestu.cz

Cestování mění naši budoucnost. K lepšímu.Naši cestovatelé v Edinburghu
Nástup na plavbu po Loch Ness
Vrchol Calton Hill
Zima v Edinburghu
Holyrood Palace

Po Glenfinnan viaductu vedou koleje do Bradavic
The_Kelpies_Falkirk_Skotsko_Spurek_Radynacestu.jpg

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024