Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Kroměříž

Výpravy za poznáním s Radynacestu.cz

To nejkrásnější z Kroměříže s průvodcem zdarma

Co má společného Kroměříž s Paříží? Že Květná zahrada v Kroměříži je evropským unikátem? Že právě Kroměříž má důkaz, že se Země otáčí kolem své osy?

To a mnohem více se dozvěděli účastníci naší poznávací akce v Kroměříži.

TERMÍN KONÁNÍ: 8. 6. 2014

PRŮVODCE: Tereza Vrbová

Ohlasy účastníků výpravy

Petr Boreček

Nádherný výlet po památkách UNESCO, hlavně díky profesionálnímu vystupování průvodkyně Terezy Vrbové. Díky za skvělý zážitek!

Jiří a Danuše Vařačovi

Komentována prohlídka Kroměříže byla vítaným zpestřením nedělního odpoledne a byla z našeho pohledu na velmi vysoké úrovni. Moc se nám líbila. Vaše nabídky prohlídek jsou skvělým nápadem, my jsme bohužel limitováni polohou našeho bydliště. Z nejvýchodnějšího bodu ČR je všude poměrně dost daleko. To ovšem neznamená, že v případě místa, kde jsme ještě nebyli, nepojedeme. Ještě jednou děkujeme.

Dana Kluzová

Nedělní výlet se mi moc líbil, stejně jako zbytku mé rodiny. Kroměříž je krásná, už několikrát jsme tam byli, ale znovu jsme si to nenechali ujít. Hlavně jsme se chtěli dozvědět i něco více o městě. Navíc počasí bylo krásné, takže to byla příjemně prožitá neděle.

Roman Vyskočil

Prohlídka Kroměříže se mi líbila, pozitivně hodnotím i odvedenou práci paní průvodkyně. Program byl zajímavý.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024