Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Olomouc

Výpravy za poznáním s Radynacestu.cz

To nejlepší z Olomouce + ARCIBISKUPSKÝ PALÁC s průvodcem zdarma

Že v Olomouci najdete nejstarší varhany ve střední Evropě? Že Olomouc byla zařazena mezi TOP 10 nejkrásnějších míst Evropy? Nebo že právě v Arcibiskubském paláci byl korunován císař František Josef I.?

To a mnohem více se dozvěděli účastníci naší poznávací akce v Olomouci.

TERMÍN KONÁNÍ: 28. 6. 2015

PRŮVODCE: Tereza Vrbová

Ohlasy účastníků výpravy

Kamil Karas

Ještě jednou vám moc děkujeme za bezvadné odpoledne. Výprava byla super a bez chybičky. Docela mě zaujalo to, co jsme probírali před katedrálou… Už  se vyptávám známých, kdo by do toho šel s námi :-)

Marie a Miroslava Němcovy

Prohlídka Olomouce byla velmi pěkně zorganizována, byly jsme moc spokojené. Ani jsme netušily, že jsou v Olomouci taková krásná zákoutí. Děkujeme.

paní Buchtová

Výprava v Olomouci se nám líbila, byli jsme spokojeni. Průvodkyně byla milá, ochotná, navštívili jsme nejzákladnější a nejznámější místa, výklad byl srozumitelný, nebyl přecpaný a zahrnoval základní a zajímavé údaje a informace. Časově byla prohlídka Olomouce tak akorát. Jestli v budoucnu budete opět něco podobného připravovat, určitě se zúčastníme.

manželé Grosovi

Výlet do Olomouce hodnotíme velmi dobře. Naše průvodkyně Tereza byla vyborná. Zavedla nás do takových zákoutí Olomouce, které bychom sami nenašli. Moc děkujeme.

Rostislav Holý

Prohlídka Olomouce se nám velice líbila. Byla perfektně připravená. Organizačně nemáme co vytknout.
Chválíme! Překvapilo mě jak lze za poměrně krátkou dobu celé historické jádro obejít. Kromě Horního náměstí bylo pro nás všechno nové, takže jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit. Bylo výborné, že jsme se do řady zajímavých objektů dostali i dovnitř. Nakonec nám přes negativní předpověď vyšlo i počasí.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024