Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Opava

Výpravy za poznáním s Radynacestu.cz

To nejzajímavější z Opavy + ZÁMEK HRADEC NAD MORAVICÍ
s průvodcem zdarma

Kde v Opavě najdete nejstarší muzeum České republiky? Že opavská Breda byla ve své době největších obchodním domem Československa? Co je Stříbrné jezero u Opavy?

To a mnohem více se dozvěděli účastníci naší poznávací akce v Opavě.

TERMÍN KONÁNÍ: 6. 7. 2014

PRŮVODCE: Petr Láznička

Ohlasy účastníků výpravy

Olga a Josef Pavlíčkovi

Prohlídka Opavy se nám líbila. V tak krátkém čase jsme toho viděli hodně. Výklad byl zajímavý, výhled z Hlásky perfektní. Průvodce se nám věnoval a řekl nám i zajímavosti, které jsme dosud neznali. Počasí nám přálo a tak se těšíme na další akci pořádanou vaší CK. Přejeme vám hodně úspěchů a co nejvíce spokojených klientů.

Jitřenka Rýparová

Prohlídka Opavy byla úžasná, pan Láznička je profesionál! Opavu znám dobře, studovala jsem tam a v Hradci nad Moravicí jsem pracovala. Od pana Lázničky jsem se ale dověděla mnoho zajímavostí z její historie i z historie významných budov. K organizaci ze strany cestovní kanceláře mohu vyslovit jen pochvalu.

Adéla Zábršová

Chtěla bych poděkovat CK i za výběr průvodce. Sympatický, pohodový a především jsme oceňovali jeho znalosti a přehled dějin a umění nejen o Opavě. Nezahlcoval nás daty a jmény, vybral to, k čemu se prohlídka vztahovala, zajímavosti. Pokud budete organizovat nějakou akci s panem Lazničkou, udělám si čas a přijdu.

Šárka Lamrová

Chci vám poděkovat za pěkný zážitek. Akce byla dobře zorganizovaná a pan průvodce byl skvělý. Podal nám tak obsáhlý a poutavý výklad o  těch nejzajímavějších místech v Opavě, že s překvapením zjistíte kolik zajímavých míst člověk míjí bez povšimnutí a má je za humny.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024