Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Ostrava

Výpravy za poznáním s Radynacestu.cz

To nejlepší z Ostravy s průvodcem zdarma

Jak se z původně malého zemědělského městečka stalo průmyslové centrum monarchie? Kteří významní architekti působili právě v severomoravské metropoli?

To a mnohem více se dozvěděli účastníci naší poznávací akce v Ostravě.

TERMÍN KONÁNÍ: 16. 5. 2015

PRŮVODCE: Vladimír Šmehlík

Ohlasy účastníků výpravy

Bc. Eva Vrbasová

Za sebe mohu říct, že se mi putování po centru Ostravy moc líbilo. Pan Šmehlík nás ohromil svými znalostmi historie Ostravy a názorným výkladem. Za sebe hodnotím 1*. Určitě bych se v budoucnu ráda zúčastnila další výpravy po koutech Ostravy.

Petr Boreček

Chci poděkovat za velmi zdařilou akci – komentovanou prohlídku Ostravy. I když jsem obyvatelem města více než 50 let, dozvěděl jsem se spoustu zajímavých informací. Pan průvodce Vladimír byl perfektní! Těším se na další takovou akci s vaší CK a posílám krátké video z této prohlídky Ostravy.

Ing. Ivo Beran

Výprava byla super. Přesto, že jsme jeli až z Olomouce, byli jsme akcí nadšeni. Panu průvodci patří obrovské poděkování a uznání. Skvěle mluvil, bylo to zajímavé, ale bylo mu i výborně rozumět, prostě jednička s ****. Pokud se něco podobného bude dělat i jinde velice rádi se zúčastníme. Moc děkujeme.

Zdeněk Grabiec

Prohlídka byla skvělá. Bylo vidět, že to má pan Šmehlík velmi dobře nastudované. Jako rodilý Ostravák jsem byl zvědavý, co se dozvím, a věřte, že toho bylo dost. Je spousta věcí, kterých si člověk při běžném každodenním shonu ani nevšimne, a nebo o nich nic neví. Děkuji za tuto prohlídku.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024