Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Ostrava

Výpravy za poznáním s Radynacestu.cz

To nejlepší z Ostravy s průvodcem zdarma

Jaký secesní skvost nechal na severu Moravy postavit vídeňský architekt Camilo Sitte? Kde v Ostravě najdete vilu Oscara Schindlera? Jak si žilo v nuzných hornických koloniích?

To a mnohem více se dozvěděli účastníci naší poznávací akce v Ostravě.

TERMÍN KONÁNÍ: 27. 9. 2014

PRŮVODCE: Vladimír Šmehlík

Ohlasy účastníků výpravy

Veronika Dostálová

Zúčastnila jsem se výpravy po Ostravě s průvodcem p. Šmehlíkem a byla jsem naprosto nadšená. Výklad poutavý, vyčerpávající a velmi zábavný. Moje děti a já jsme byli překvapeni, kolik je kolem nás krásných domů, ulic a čtvrtí s tak zajímavou historií. Moc děkujeme. Rádi zase někam vyrazíme na cesty.

Marta Vokrojová

Byla jsem velice nadšená! Pan průvodce byl úžasný! Dověděli jsme se tolik věcí o Ostravě, které jsme do té doby vůbec netušili. Já jsem si celou procházku natáčela. Na začátku filmu říkám, kdo a pro koho tuto vycházku připravil. Syn mi z toho udělá film, který bude na You Tube k nahlédnutí. A ještě něco - pan Šmehlík povede adventní zájezd do Babiččina údolí, takže jsme se na něj s paní Vítkovou přihlásily. Děkuji za hezké a pohodové zážitky!

Šárka Lamrová

Chtěla bych vám a zvláště panu průvodci podékovat za skvělou prohlídku Ostravy. Pan průvodce nás svým poutavým výkladem seznámil s nezajímavějšími památkami Ostravy. Přestože jsem již v minulosti absolvovala několik komentovaných prohlídek Ostravy pořádaných MIC, tak tu vaši hodnotím jako nejlepší.

Olga a Josef Pavlíčkovi

Ráda bych touto cestou poděkovala za krásně prožité odpoledne na akci vaší CK, tentokrát v Ostravě. Již milé přivítání pana Šimka na hlavním nádraží a následně pak komentovaná, profesionální, zajímavá, poutavá a vyčerpávající prohlídka pod vedením pana Vladimíra Šmehlíka, předčila naše očekávání.
Ostravu jsme znali z dětství a máme ji rádi dodnes, ale teprve po této návštěvě jsme zjistili, jak málo ji známe a jak je zajímavá a pěkná. Ještě jednou děkujeme, přejeme mnoho spokojených klientů a někdy zase na viděnou...

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024