Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Praha

Výpravy za poznáním s Radynacestu.cz

To nejzajímavější z Prahy s průvodcem zdarma

Kde jsou v Praze slavná Foglarova stínadla? Kam nejraději chodíval Mozart? Že Praha má jednu z nejdéle funkčních meteorologických stanic na světě?

To a mnohem více se dozvěděli účastníci naší poznávací akce v Praze.

TERMÍN KONÁNÍ: 21. 6. 2014

PRŮVODCE: Martin Faů

Ohlasy účastníků výpravy

Jitka Novotná

Prohlídka Prahy s průvodcem Martinem Faů se nám moc líbila a těšíme se na další. Výklad byl velice zajímavý a navštívili jsme místa, na kterých jsme ještě nebyli. Velké díky.

Jan Šveňha

Prohlídka se nám moc líbila. Jako rodilý Pražák jsem se dozvěděl spoustu zajímavostí, které jsem nevěděl. Pan průvodce odvedl perfektní práci a doufám, že se sním na některém zájezdu ještě setkám. Děkujeme za krásný výlet do historie Prahy.

Jarmila Kříženecká

Děkuji za možnost projít místa, kde jsem nikdy nebyla a sama bych se na ně ani nevydala. Díky skvělému průvodci jsem se dozvěděla, co jsem nevěděla a díky němu jsem zase o něco chytřejší... Byla jsem nadmíru spokojena, stejně jako s loňským zájezdem s Vaší cestovkou do Florencie.

Angela Kubica

Průvodce byl úžasný. Opravdu jsem očekávala tak hodinu - zdarma - tak to asi delší nebude. Ale vůbec nás neošidil. Měla jsem po procházce další plán, který jsem zrušila, protože se mi prohlídka opravdu líbila. Děkuji.

Kateřina Zavřelová

Moc děkujeme za krásně strávený den při prohlídce Prahy. Pan Faů je velice milý a profesionální delegát, který nás opět obohatil o nové poznatky. Byl to nezapomenutelný zážitek.

Alena Mellerová

Prohlídka se nám líbila moc. Pan Martin Faů byl moc příjemný, ohleduplný, profesionální, měl dobře promyšlenou trasu a dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí. V neděli odjíždíme na první cestu s vámi a pokud bude v duchu a na stejné úrovni jako zmiňovaná prohlíka, budeme určitě spokojeni.

Jana Krajíčková

Prohlídka Prahy s panem Faů byla perfektní. Organizace bezchybná, pan průvodce jako vždy spolehlivý, profesionální a zábavný. Bylo to moc fajn. Děkujeme a moc chválíme. Těšíme se na další zážitky s vaší CK.

Marta El Bournová

Ráda bych poděkovala za možnost zúčastnit se komentované prohlídky, která se nám všem zúčastněným velmi líbila. Trasa byla zvolena dobře a vedla zajímavými místy. Průvodce byl příjemný, hovořil srozumitelně, výklad měl fundovaný, dobře koncipovaný a obohatil ho o zajímavé postřehy a informace. Je třeba ocenit, že se nezaměřil jen na suchá historická fakta, ale i na zajímavosti a souvislosti. Tempo prohlídky i zastávky byly dobře zvoleny a všechno výborně načasováno (orloj, střídání stráží apod.). Je to skvělá vizitka pro vaši cestovní kancelář a budeme se těšit na některý zájezd s vámi.

manželé Kalivodovi

Procházka byla vydařená a velkou zásluhu má pan průvodce. Ukázal mám místa, která jsme neznali a jeho výklad byl zajímavý. Moc děkujeme za sobotní prohlídku.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024