Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Znojmo

Výpravy za poznáním s Radynacestu.cz

To nejlepší ze Znojma s průvodcem zdarma

Jak vznikl název Znojmo? Kde sídlil Napoleonův generál Massena? Co skrývá znojemská "Jáma"?

To a mnohem více se dozvěděli účastníci naší poznávací akce ve Znojmě.

TERMÍN KONÁNÍ: 31. 5. 2014

PRŮVODCE: Renata Němcová

Ohlasy účastníků výpravy

manželé Šotkovi

S prohlídkou Znojma a vůbec s celým výletem jsme byli velmi spokojení. Paní průvodkyně měla vycházku skvěle zorganizovanou. Procházeli jsme Znojmem systematicky a měla stále o čem hovořit. Chtěli bychom jí touto cestou ještě jednou poděkovat. Nepředpokládali jsme, že se nám bude tolik věnovat. Díky.

paní Schafferová

Paní Renatce Němcové patří mé poděkování. Prohlídka Znojma s jejím výkladem byla na úrovni. Obohatila a zpestřila mi sobotní odpoledne. Takové zdařilé akce vřele doporučuji.

Anna Šebková

Znojmo se nám s přítelem velmi líbilo. Paní průvodkyně Němcová byla milá a ochotná a celá organizace výletu byla vyhovujcí - líbila se mi možnost jít přes Staré město v "Jámě" buď kratší trasou s paní průvodkyní nebo individuálně delší trasou. Délka prohlídky (cca 2 a půl hodiny) byla také dostačující. Budu se moc těšit na další takovéto výlety, pokud budou.  Moc děkuji a snad zase brzy na shledanou.

paní Blažková

Prohlídka byla velmi pěkná, nezatížená přílišnými podrobnostmi a fakty, což bylo příjemné. Stejně tak i paní průvodkyně byla milá a vstřícná. Děkujeme.

Jitka Novotná

Prohlídky Znojma jsem se zúčastnila a byla jsem moc spokojená. Průvodkyně velice milá, prohlídka dobře zorganizovaná a výklad vyčerpávající. Mohla jsem porovnávat její výklad, neboť pocházím 25 km odsud a ve Znojmě jsem studovala. Už jsem také byla na její přednášce o Barceloně v ERA svět v Praze.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024