Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

letecky z Bratislavy

To nejlepší z Barcelony + MOŘE + TARRAGONA

Program 1Knižní průvodce zdarma
5 dní25. 6. – 29. 6. 2014

Jediný termín v letošním roce


Zájezd je obsazen
Letecky

Z Bratislavy

Ubytování

Hotel 2* v Barceloně

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 25 osob

Průvodce

Po celý zájezd

To nejlepší z Barcelony + MOŘE + TARRAGONA

Přímořský eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Barcelony a navštívíte historické město Tarragonu a její zlaté pláže. Vychutnáte si světelnou show Magické fontány, vydáte se po stopách slavného architekta Gaudího a užijete si pohodu Středozemního moře. Přeneste se s námi do španělské historie, kultury, zábavy i nočního života a poznejte živé Katalánsko!

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN

Odlet z Bratislavy ve večerních hodinách, v pozdních večerních hodinách přílet do Girony. Transfer na hotel v Barceloně objednaným autobusem, ubytování.

2.DEN

Naši prohlídku města začneme na známé Plaça de Catalunya. Nachází se zde obchodní centrum "El Corte Inglés"" s věhlasnými značkami jako např. Zara či Bershka. Prohlédneme si Fontánu Canaletas, která vypráví legendu o tom, kdo se z ní jednou napije, už navždy bude Barcelonu milovat. Kamkoli jde, vždycky se vrátí.

Pokračovat budeme na nejznámější a nejrušnější ulici v Barceloně La Rambla se spoustou drobných obchůdků, živých soch a turistů z celého světa. Zastavíme se také na největším městském trhu La Boquería, který je známý nejen svým velkým množstvím nabízených potravinářských produktů, ale také vysokou kvalitou svého zboží. Individuální volno, ve kterém bude možnost nakoupit zajímavé suvenýry a zároveň pauzu využít na oběd.

Odpoledne navštívíme historickou gotickou čtvrť Barcelony s její katedrálou, královským náměstím (Plaça Reial). Zhlédneme zde kostel Santa Maria del Mar, který je zajímavý zejména tím, že byl postaven a zaplacen obyvateli čtvrti La Ribera. Nedaleko čtvrti se nachází Picassovo Muzeum s kompletní sbírkou obrazů z rané doby umělcovy. Náměstí Sant Jaume bylo v minulosti římským centrem, nyní funguje jako administrativní centrum města.

V podvečerních hodinách doporučujeme procházku barcelonským přístavem, kterou zakončíme u slavné sochy Kolumba.

Večer - individuální program, doporučujeme návštěvu místních barů a restaurací s "tapas a Sangrií"* a zažít tak rušný noční život Katalánců.

3.DEN

Ráno se vydáme po stopách A. Gaudího, světoznámého barcelonského architekta a umělce. Zastavíme se u dvou Gaudího neuvěřitelných staveb Casa Batlló a Casa Milà. Zastávku si uděláme také u bývalé býčí arény La Monumental. Navštívíme proslulou katedrálu Sagrada Familia obrovských rozměrů, která je známá také tím, že je nedostavěná se stále probíhajícími úpravami. Jedná se o turisty hojně navštěvovanou památku, která je velmi bohatá na křesťanské symboly a významná je nekonvenčním architektovým zobrazením svaté rodiny. Možnost vstupu do basiliky, muzea a farní školy. Ke katedrále patří také menší park, kde je možnost odpočinku pro ty, kteří nebudou mít zájem o prohlídku interiéru katedrály.

V odpoledních hodinách navštívíme Gaudího Parc Güell. Jedná se o rozlehlý park s mnoha architektovými uměleckými díly, ze kterých dýchá velká autorova kreativita a představivost. Snoubí se zde příroda s uměním.

Individuální volno k návštěvám muzeí, např. Poble espanyol de Barcelona, které představuje typický venkov Španělska se spoustou obchůdků, dílen, barů a restaurací. Dále je možnost návštěvy akvária v přístavu či Parc de la Ciutadella. U jeho vstupu se nachází Vítězný Oblouk a v jeho centru naleznete mini zoologickou zahradu.

4.DEN

Po snídani se vlakem přemístíme do Tarragony, města, které uchovává stopy Římanů. V historické části města naleznete Circ Romá, kde se pořádaly gladiátorské zápasy či na amfiteátr na pobřeží Costa Dorada, odkud jsou krásné výhledy na moře. Nacházejí se zde také zbytky římské zdi či trosky římské závodní dráhy.

Tarragona je nejen malebným starověkým městem, ale nabízí také spoustu aktuálních lákadel, jako jsou vyhlášené pravidelné městské trhy, kde je možnost koupit jak potraviny, oblečení také starožitnosti.

V období od května do června zde probíhá svátek vína či stavění lidských hradů Castells. Tarragona je také přístavním městem, které omývá Středozemní moře a můžeme si tak vychutnat pláže Costy Dorady s jemným zlatavým pískem.

Večer návrat zpět do Barcelony.

Možnost zhlédnutí Magické fontány "La Font Màgica de Montjuïc en Barcelona" (vstupné zdarma). Jedná se o jedinečnou světelnou a vodní show za doprovodu hudby. Fontána byla postavena při příležitosti světové výstavy EXPO v roce 1929 pod Montjüicem.

5.DEN

Ráno individuální rozloučení s Barcelonou, dopoledne transfer na letiště. V odpoledních hodinách přílet do Bratislavy.Ozvěte seTento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Martina Poláková – přímá linka: +420 776 028 448

Co už máte v ceně?

 • letenka Bratislava - Barcelona - Bratislava se všemi poplatky
 • kabinové zavazadlo o max. rozměrech 55 x 40 x 20 (cm) a hmotnosti 10 kg/os.
 • transfer letiště - Barcelona (hotel) - letiště
 • 4x ubytování v Barceloně v hotelu 2* (2 a 3 lůžkové pokoje), 4x snídaně
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • tištěný průvodce městem od Radynacestu.cz zdarma
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • MHD v Barceloně cca 10 euro/1 osoba
 • vlak do Tarragony a zpět: cca 20 euro/1 osoba
 • Poble espanyol, cca 11 euro
 • Casa Batlló, cca 16 - 20 euro
 • Parc Güell hlavní část, cca 8 euro
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 1 900 Kč

Kde budete ubytováni?

 • ve 2* hotelu v klidnější části města s výbornou dostupností k MHD

Jak je to s jídlem?

 • snídaně podávané formou bufetu, přes den možnost návštěvy množství restaurací a barů, případně fast food občerstvení a supermarketů

Podmínky pro přepravu zavazadel

Zavazadlo v ceně zájezdu – kabinové zavazadlo o max. rozměrech 40 (d) x 20 (v) x 25 (h) cm (toto zavazadlo budete mít s sebou na palubě)

Zavazadlo v ceně zájezdu – odbavované zavazadlo o max. rozměrech 55 (d) x 40 (v) x 20 (h) cm, hmotnost do 10 kg

Zavazadlo za příplatek 2 500 Kč / 95 € – odbavované zavazadlo o max. hmotnosti do 20 kg

Tyto ceny zavazadel jsou garantovány při objednání do 30 dnů před uskutečněním zájezdu, pokud se rozhodnete objednat zavazadlo později, cena se bude odvíjet od aktuálních cen leteckých společností (pro více informací kontaktujte CK).


Cestovní pojištění zařídíme my. Vy si jen vyberete:

EASY

175 Kč

UNIVERSAL + STORNO

450 Kč


Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním programem:

 • Camp Nou: dospělý 850 Kč, dítě 690 Kč, senior 740 Kč
 • Parc Güell – hlavní část: dospělý 240 Kč, dítě 170 Kč, senior 170 Kč
 • Sagrada Familia (bazilika): dospělý 490 Kč, dítě 420 Kč, student 420 Kč, senior 360 Kč, jiný 420 Kč
 • Podrobnosti ke vstupnému

Důležité informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.

*tapas - jednohubky, chuťovky, které Španělé pojídají k pivu či vínu; Sangría - typický vinný nápoj podávaný s ovocem

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky.

Ohlasy cestovatelůCestujte s námi mazaně. Jsme cestovatelé – profíci.

ŽÁDNÁ MASOVKA

Průměrně 15 cestovatelů na jeden zájezd. Pro pohodovou atmosféru.

SKRYTÁ MÍSTA

Máme vlastní koncept. Poznáte i místa, o kterých se běžně nepíše.

NADŠENÍ PRŮVODCI

Chválí nám je všichni. Jsou to profíci, kteří v cizině žili a milují cestování.

MYSLÍME DOPŘEDU

Včas rezervujeme vstupenky a jsme připraveni na vše s předstihem.