Zájezdy pro cestovatele
Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

CESTOVATELSKÝ KVÍZ: Gurmánské setkání na jedničku. Přijďte se pobavit a vyhrát i vy!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 30. 4. 2019

Kde stojí Okurka a co je caldo verde? Znáte odpověď? Tak proč jste ještě nebyli na Cestovatelském kvízu Radynacestu.cz?! Historicky první klání v Ostravě proběhlo na konci března a už pro vás chystáme další! I tentokrát budete moci vyhrát poukaz do vinárny, zajímavé knihy nebo tašku dárků pro cestovatele. Na prvním místě je ale zábava na téma, které je vášní nás všech: cestování. Mrkněte, jak kvíz probíhal a na co se můžete těšit už 15. května opět v Ostravě. 

Jitka a Pavlína uvedly naše soutěžící ke stolům v Ostrawině.Jitka a Pavlína uvedly naše soutěžící ke stolům v Ostrawině.

Byla by to středa jako každá jiná, kdyby se nechystalo něco velkého. První Cestovatelský kvíz Radynacestu.cz! Nervozita stoupá, vše je připraveno a první hosty už vítáme a usazujeme u stolů.

V naší partnerské vinárně Ostrawina na Nádražní ulici v Ostravě proběhlo nejedno setkání, poprvé jsme tu ale byli v roli hostitele jen pro naše věrné cestovatele...

Za chvíli začínáme... napětí stoupá.Za chvíli začínáme... napětí stoupá.

Obliba soutěžních kvízů stoupá a cestování je nikdy nevyčerpatelné téma. Na paškál jsme si proto vzali chutě, tradice a speciality světové kuchyně.

Klání se nakonec zúčastnilo pět týmů a zabodovaly téměř všechny. Kdo nevyhrál jednu ze tří hlavních cen, odnesl si alespoň lahev premiového vína za bonusovou otázku.

A tady už se přemýšlí, tady to šrotuje... Jak to jenom bylo?A tady už se přemýšlí, tady to šrotuje... Jak to jenom bylo?

V příjemné atmosféře restaurace týmy postupně zodpověděly padesát námi originálně vytvořených otázek, ochutnali tapas i dobré víno. A zápisné? Jen úsměv a chuť zápolit. 

Moderátorka Jana nás provedla cestovatelsko-gurmánským večerem.Moderátorka Jana nás provedla cestovatelsko-gurmánským večerem.

Chtěli byste příště prožít večer plný zábavy s námi? Stačí nám napsat na e-mail bajtkova@radynacestu.cz (nejpozději do 10. 5.) vaše kontaktní údaje, název týmu, počet členů a pak už jen vybrat správné spoluhráče, se kterými budete mít šanci na výhru nebo alespoň na pořádný kopec zábavy.

Tématem budou Světová a domácí nej. Každý tým může mít maximálně šest hráčů a celým „kurzem vaření z vody“ vás opět provede naše sympatická moderátorka Jana.

1. místo v Cestovatelském kvízu a poukázku do Ostrawina a.s. - Wine a Tapas Restaurant získal tým Vilejš Ušeň!1. místo v Cestovatelském kvízu a poukázku do Ostrawina a.s. - Wine a Tapas Restaurant získal tým Vilejš Ušeň!

A co je ve hře? Ti nejlepší z vás si odnesou voucher do Ostrawiny v hodnotě 500 Kč, druzí se mohou těšit na šest čtivých knih z Knihcentrum.cz a třetí tým v pořadí získá tašku plnou dárků od CK Radynacestu.cz.


předchozí článek
SOUTĚŽ: Šťastná sedmička s divadlem v Os...
následující článek
NOVINKA: Severní Polsko + MALBORK z Prah...NOVÝ E-BOOK
PLNÝ CHUTI!

Co ochutnat na cestách?
Gastro rady, tipy
a recepty z celého světa..