Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

KALENDÁŘ AKCÍ: Prázdniny nabité zážitky aneb S Vašíkem na letní festivaly i do Disneylandu!

Autor: Adéla Vavřačová, Radynacestu.cz | Vydáno: 1. 7. 2019

Nejdříve ilustrátorka Adéla zavřela oči a v duchu si představovala, jak bych asi mohl vypadat. Pak vzala do ruky pastelku a já jsem měl najednou světlé rozčepýřené vlasy a velké zvídavé oči. A když mi pak ke všemu ostatnímu nakreslila i batoh na záda, bylo jasné, že budu rád cestovat. Autobusy, letadly, vlaky a třeba i pěšky. A letos v létě chci na pár prima výletů vzít i vás. Tak se chystejte, vyrážíme už ve středu!    

Velký kolotoč v Disneyland parku v PařížiVelký kolotoč v Disneyland parku v Paříži

1. Ve středu 3. 7. se vydáme na Pražský hrad 

Když nemusím psát z vlastivědy písemku, mám ji docela rád. A i když jsem ještě docela malý, rád se něco dozvím třeba o tisícileté historii místa, v němž se tvořily dějiny české státnosti. (Takhle moudře budete po středečním výletu mluvit i vy. To bude babička s dědou koukat!)

2. Od 4. do 7. 7. nás tu nehledejte. Čeká nás totiž Paříž a Disneyland 

Báječné prázdniny prožijeme i na poznávacím zájezdu pro rodiče a děti v srdci Francie. Poletíme letadlem, poznáme historické hrdiny, zažijeme kopec zábavy, prozkoumáme nespočet tajemných míst a podnikneme dobrodružnou a napínavou výpravu v čase i prostoru. Už se nemůžu dočkat, až vám ukážu tu proslulou horu železa. No vždyť to říkám, Eiffelovu věž. 

3. V sobotu 20. 7. budeme zpátky v Praze. Čeká nás výprava za pověstmi Starého Města 

Bojíte se rádi? To já se na ty příběhy o přízracích, kostlivcích, čertech a duchách už docela těším. Ve staré části Prahy totiž nikdy nevíte, kdy na vás některý z nich vybafne. A jelikož jsem hlavička zvídavá a zvědavá, těším se i na plnění drobných úkolů.   

London Eye se řadí mezi TOP atrakce LondýnaLondon Eye se řadí mezi TOP atrakce Londýna

4. V pátek 2. 8. opět poletíme, tentokrát do Londýna

A až do pondělí 5. 8. se z něj na krok nehneme. Máme totiž pohodlné boty a už se nemůžeme dočkat, až si prohlédneme všechny ty světoznámé památky. A naše průvodkyně Hanka nás určitě vezme i na vyhlídkové kolo London Eye. Tak schválně, víte, co slovíčko „eye“ znamená? Mrkněte se na to se mnou.

5. Hlášení pro členy Klubu království hraček: 11. 8. končí soutěž o zájezd do Paříže 

Víte, že stačí jen uvést číslo své klubové karty a správně odpovědět na soutěžní otázku? A odměnou za pár kliknutí může být nezapomenutelný zájezd pro celou vaši rodinu do Paříže a do Disneylandu. Nechci vám radit, ale tenhle odkaz byste rozhodně měli ukázat rodičům: https://www.kralovstvi-hracek.cz/soutez. 

6. Ve středu 14. 8. půjdeme po stopách „Otce vlasti“ – Karla IV.    

Víte, co mě spojuje s Karlem IV.? Stejně jako on kdysi i já mám moc rád Prahu. A víte, že Karla IV. považují dospěláci za nejvýznamnější osobnost v české historii? Jakpak by ne, vždyť prokazoval neobyčejné státnické schopnosti a zanechal nám významný kulturní odkaz (alespoň to tak vždycky říkává můj táta).   

7. Sobota 24. 8. na Hradčanech se ponese v duchu legend a pověstí   

Jedna z legend kupříkladu praví, že kdo si neoprávněně nasadí korunovační korunu na hlavu, ten zemře. Děda mi totiž říkal, že to udělal i říšský protektor Reinhard Heydrich a o dva dny později na něj byl spáchán atentát. Už teď se moc těším, až si v srpnu společně poslechneme nějaké další zajímavé legendy a pověsti.  

Fontána di Trevi v ŘíměFontána di Trevi v Římě 

8. Ve středu 28. 8. nás najdete na trase Praha–Řím

Jak to tak vypadá, tohle léto si mě můj pokojíček moc neužije. Ale co, Řím a jeho antické památky za ty necelé dvě hodiny letu určitě stojí. A to ani nemluvím o koupání v moři. Vezmu vás na místo, kde pečou tu nejlepší pizzu na světě. A klidně se s vámi vsadím, ale tolik zmrzliny co já, tolik jí nikdy nesníte. 

9. V neděli 1. 9. slavnostně ukončíme sezonu v akvaparku Olešná

Jejda, vždyť prázdniny ještě ani nezačaly a CK Radynacestu už nás zve na ukončení letní sezony. Ale zase je fajn vědět, že tohle léto bude plné zajímavých akcí, zábavy, výletů a legrace až do úplného konce. Tak si jej pojďme pořádně užít. Těším se na vás, děti. Váš kreslený kamarád a průvodce Vašík  

Pošlete nám fotku ze zájezdu a vyhrajte!Pošlete nám fotku ze zájezdu a vyhrajte!

P.S. Nechte se (vy)fotit a (vy)hrajte!

Vůbec se nezlobte, pokud vás bude někdo z dospěláků na zájezdech pro rodiče a děti fotit. To my jsme je totiž navedli, že výměnou za vaši povedenou fotografii mohou v naší soutěži vyhrát celodenní rodinnou vstupenku do Aquapalace Praha. Tak řekněte sýr, ať vám to na těch fotkách sluší!


předchozí článek
FOTOREPORTÁŽ: Gastronomický výlet do Bel...
následující článek
FOTOREPORTÁŽ: Steaky, lanýže, dezerty i ...ZÁŽITKOVNÍK
pro rodiče a děti

Zážitky pro malé dobrodruhy, cestovatelské rébusy a spousta chytré zábavy!