Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Katalog poznávacích zájezdů Radynacestu.cz. Už ho máte?

Autor: Kateřina Koláčková, Radynacestu.cz | Vydáno: 10. 7. 2014

Už jste viděli katalog našich zájezdů? Na jednom místě najdete eurovíkendy a poznávací zájezdy do 16 zemí, více než 20 destinací a téměř 60 typů zájezdů. Létáme z šesti mezinárodních letišť nebo cestujeme pohodlnými autobusy…

Poznávejte s námi svět

Vyberte si zájezd podle svého gusta. Vezmeme vás do Paříže, Londýna, Říma, Barcelony, Florencie, Benátek, Lisabonu a dalších evropských metropolí.

Na své si přijdou i příznivci nevšedního cestování – poletíte s námi do Izraele, Istanbulu, Petrohradu nebo třeba do New Yorku.

Těm, kteří chtějí poznávat a relaxovat zároveň, doporučujeme nové pobytově poznávací zájezdy, například do slunné Andalusie nebo bájných Athén.

Zájezdem to nekončí

Zdarma pro vás připravujeme internetový Magazín Radynacestu.cz s více než 500 články o zajímavostech ze všech koutů světa. Pro všechny naše klienty nabízíme zdarma také cestopisné přednáškynašimi průvodci a výpravy za poznáním českých i slovenských měst.

Požádejte si o katalog poznávacích zájezdů Radynacestu.cz zdarma

Na e-mail zajezdy@radynacestu.cz nám zašlete celé své jméno a adresu a tištěný katalog obdržíte přímo do své poštovní schránky.

Nebo si můžete prohlédnout či stáhnout tento katalog ve formátu PDF.


předchozí článek následující článek


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK