Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

NOVINKA: Bájné Mexiko Mayů a Aztéků s koupáním ve vlnách Karibského moře v Cancúnu. Snová dovolená!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 29. 10. 2018

Znáte jej z filmů a pohlednic, občas mu přijdete na chuť v restauracích, občas najdete v obchodech oblečení inspirované jeho kulturou. Mexiko, země bájných Mayů a Aztéků, neotřelé architektury, vodopádů, slunce a bílých pláží. Zažijte cvrkot jedné z největších světových metropolí – Mexica city – i relax na plážích v legendárním letovisku Cancún!

PopocatépetlPopocatépetl

Taky jste se kdysi ve škole modlili, aby v testu nepadla otázka na tajuplnou sopku v Mexiku? Ano, i proslulý Popocatépetl je součástí programu nového zájezdu To nejlepší z Mexika + NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE S KOUPÁNÍM, který jsme pro vás připravili již na březen 2019!

Památky mayské civilizacePamátky mayské civilizace

Nad památkami mayské civilizace dodnes zůstává rozum stát a z údivu nevyjdete ani při návštěvě tradiční vesničky s domorodými indiány. Mexiko je mystické a tak jiné, že bez průvodce, který je tady jako doma, by to nešlo. Tím vaším bude Lenka Tučková.

Mexické papričky můžete nakoupit na místních trzíchMexické papričky můžete nakoupit na místních trzích

„Mexiko je země, kterou stojí za to objevovat všemi smysly – chuťové pohárky vám rozpálí čili papričky, celý den vás budou provázet tóny veselé salsy, oči budou přecházet z tradičního barevného oblečení indiánů a krásných stříbrných šperků,“ vypočítává průvodkyně Lenka Tučková, co všechno vás v zemi tacos čeká.

AcapulcoAcapulco

Putovat budeme z civilizace do divočiny a zase zpět. Na spojnici Severní a Jižní Ameriky je příroda rozmanitá a plná života. Živo je ale i na proslulých plážích Karibského moře – v Acapulcu nebo Cancúnu.

CancúnCancún

„Cancún je moderní letovisko známé po celém světě svým tyrkysově zbarveným mořem, bílému písku, špičkovými hotely, diskotékami a obchodními centry,“ říká průvodkyně a dodává, že v jednom z krásných hotelů s all inclusive budeme pobývat i my. 

Naladěni na Mexiko? Je čas zažít dobrodružství s námi a objevit To nejlepší z Mexika + NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE S KOUPÁNÍM


předchozí článek
FOTOREPORTÁŽ: Vlídná tvář Petrohradu a M...
následující článek
NOVINKA: Do Buddhou políbeného Nepálu za...