Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

NOVINKA: Černá Hora čaruje – národní parky, tajemné jeskyně i města pod ochranou UNESCO s průvodcem!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 8. 4. 2019

Černá Hora sype z rukávů samá esa – čarovnou scenérii hor, lákavé písčité pláže i historická města. A my vám ji poprvé můžeme ukázat do hloubky – s průvodcem, který má černohorskou povahu i krajinu v malíku. Představujeme vám novinku mezi zájezdy To nejlepší z Černé Hory + NÁRODNÍ PARKY + SKADARSKÉ JEZERO.

DubrovníkDubrovník

Vstupní stanicí zájezdu je Dubrovník, nejkouzelnější chorvatské město, kde přistane naše letadlo. Pak se přesuneme do přímořského Petrovacu a postupně poznáme také krásu pohádkového města Kotor, vystoupáme na Jezerský vrch a ochutnáme lahodné víno Vranac v kulisách malebné Budvy. Finálovým bodem zájezdu pak bude největší jezero Balkánského poloostrova – Skadarské jezero.

PetrovacPetrovac

A proč Černá Hora padla do oka našim průvodcům i specialistům? „Rozhodně se tady můžete těšit na atraktivní kombinaci poznávacího zájezdu s pohodou u moře. Na své si přijdou jak milovníci dobrého vína, tak zapálení obdivovatelé hor, jezer, vodopádů a přírody vůbec,“ říká Ivana Petláková, specialistka tohoto zájezdu.

Skadarské jezeroSkadarské jezero

„Historická městečka a památky UNESCO společně s národními parky nabízí TOP místa z Černé Hory – země, která zatím zůstavá v pozadí turistů, ale časem se to pomalu mění...“ dodává Ivana. Objevte ji v malé skupince cestovatelů s průvodcem, který ja na Balkánu jako doma, dokud je ještě čas poznat její tradiční, neokoukanou tvář.

Jeskyně LipaJeskyně Lipa

„Snažím se ukázat cestovatelům navštívenou destinaci z pohledu místních, aby se do země, ve které právě jsou, dokázali lépe vžít. A světe div se, ono to funguje,“ říká průvodce zájezdu To nejlepší z Černé Hory + NÁRODNÍ PARKY + SKADARSKÉ JEZERO Ján Zubo. Rezervujte si i vy svůj čas pro zážitky ještě dnes...


předchozí článek
FOTOREPORTÁŽ: Florida napumpovaná zážitk...
následující článek
SOUTĚŽ: Šťastná sedmička s divadlem v Os...