Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

NOVINKA: Pětice skalních vesniček v Cinque Terre, malebná Siena i atmosféra dávných dob v renesanční Florencii

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 3. 8. 2021 | Přečteno: 1086x
Téma: Novinka

Výhled z Brunelleschiho kupole na Florencii, skryté dlážděné uličky středověké Sieny, pětice skalních vesniček v Cinque Terre nebo pochoutky na tržištích i posezení v trattorii, to je nový zájezd do Itálie:  To nejlepší z Florencie + STŘEDOVĚKÁ SIENA + NÁRODNÍ PARK CINQUE TERRE, který je jasným příslibem bezpečného dobrodružství. Získá si Toskánsko i vás?

Cinque Terre Cinque Terre

Itálie je překrásná země a každý kousek nabízí ohromující místa, která jinde neuvidíme. Specialistka Daniela Lukovicsová a průvodkyně Jana Palenčárová pro vás vybraly taková, která vás nadchnou. Nabídnou vám zážitky z poznávání starých kultur, nové chutě díky pokrmům ze zdejších surovin i možnost na chvíli se zastavit a jednoduše obdivovat stavby, které dokázal vytvořit člověk, ale i místa z „rukou“ matky přírody.

Trattorie v Riomaggiore v Cinque TerreTrattorie v Riomaggiore v Cinque Terre

Toskánsko a oblast Cinque Terre si určitě zaslouží naši pozornost. Navíc se na národní park Cinque Terre často ptáte a chcete si tento přírodní a zároveň architektonický unikát užít s průvodcem, který nepředkládá jen faktické poznatky, ale rád vás zasvětí i do perliček života místních a historických souvislostí.

Nádhera má své jméno! Jmenuje se Florencie!Nádhera má své jméno! Jmenuje se Florencie!

„Florencie a Siena jsou starověká města, která nabízí nejkrásnější památky, jako doklady dávné historie v této oblasti. Zároveň ale v kontrastu s těmito starobylými městy navštívíte světoznámé útesy a živou přírodu v Cinque Terre,“ vysvětluje hlavní kouzlo zájezdu specialistka Daniela Lukovicsová, která program připravila ve spolupráci s Janou Palenčárovou.

Siena - náměstí Piazza del CampoSiena - náměstí Piazza del Campo

A co o něm vaše průvodkyně po Itálii říká?  „Při putování po této krásné oblasti ochutnáme místní dobroty, vychutnáme si italskou kávu a budeme si užívat nevšedně strávené dny na nejkrásnějších místech světa.“

Přijmete její pozvání stát se na pár dní pravými Italy a dostat se až do duše této země? Pak není nic jednoduššího, než si projít program a rezervovat říjnový zájezd: To nejlepší z Florencie + STŘEDOVĚKÁ SIENA + NÁRODNÍ PARK CINQUE TERRE


Všechny články     Zobrazit zájezdyKatalog 2022