Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

NOVINKA: Francouzský šarm, americká drzost a kanadská inteligence v jediném zájezdu

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 9. 12. 2016

Prohlédnout si Montreal z největšího kostela v Kanadě, projít se k vodopádům o třicet metrů vyšším, než jsou slavné Niagáry, ujít Historickou míli v Ottawě a skleněným výtahem vystoupat na nejvyšší budovu CN Tower v Torontu. Máme co dělat. Půjdete do toho s námi? Nové zájezdy do Kanady jsou již v prodeji! Pořiďte si nekomformní zážitky…

Objevte s námi KanaduObjevte s námi Kanadu

Chcete zemi opravdu poznat, nebo jen proběhnout turisticky provařená místa? Naše zájezdy jsou připraveny do nejmenšího detailu tak, abyste v relativně krátkém čase poznali ducha místa i jeho největší zajímavosti, a přitom se nehonili za vzdušnými zámky a odfajfknutými památkami v tištěném průvodci. 

A právě takový je i letecký zájezd To nejlepší z Ottawy + Montreal + Québec + Toronto a Niagarské vodopády s naší průvodkyní Hankou Suchánkovou. Už v názvu zájezdu vám tak prozrazujeme, kam se během osm dní na cestách s námi vydáte.

Co si ale necháváme pro sebe, jsou skrytá místa, tohoto Francií políbeného a Amerikou ovlivněného státu, a jejich příběhy, které s námi budete objevovat jako místní. Autenticky, spolehlivě a s chutí zdejší  speciality – javorového sirupu. 

Věděli jste třeba, že v Torontu má své muzeum tatíček obuvi Tomáš Baťa? A že Niagarskými vodopády protéká více vody, než v kterémkoli jiném místě světa? Tentokrát není důležité vědět, ale vidět. Na povídání jsme tu my. Tak pojeďte s námi a vyplňte si život kanadským dobrodružstvím. 


předchozí článek následující článekNová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK