Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

NOVINKA: Odemkněte tajnou komnatu Evropy – Pobaltí: Proti proudu za novými zážitky

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 24. 10. 2016

Kurská kosa, Klaipéda, Nida, Kaunas… Jsou pro vás tato jména jen vybledlou vzpomínkou z hodin zeměpisu? Pojeďte s námi zažít Pobaltí, osvěžit si paměť a vydat se tak trochu proti hlavnímu turistickému proudu, s průvodcem, který vás zasvětí do tajů a netušených krás Litvy, Lotyšska či Estonska jako nikdo jiný.

Vydejte se s námi za krásami PobaltíVydejte se s námi za krásami Pobaltí

Program máme napumpovaný zážitky. Po úzkých dlážděných uličkách dojdeme až do kouzelného starého města, centra Villniusu, trajektem se vydáme na poloostrov Kurská kosa, který se svými písečnými dunami působí jako kousek puzzle vypadlý z mapy africké Sahary, a navštívíme rybářskou vesničku Nida, kde tradice ručně splétaných sítí neusnula.

Budeme obdivovat houževnatost rižského lidu, který na vrcholek města s bohatou historií vynesl desítky tisíc křížů a udělal tak z Rigy jedno z nejvýznamnějších poutních míst. A nevynecháme ani nákupy na klasickém trhu v estonském Tallinnu, kde vás pár korun utracených navíc rozhodně mrzet nebude. 

Díky autobusu Radynacestu navíc budeme mít všude blízko. Pojeďte s námi vstříc zážitkům, na které už nezapomenete! Pobaltí v srpnu naším pohodlným autobusem nebo Riga a Lotyšské Švýcarsko letecky z Prahy


předchozí článek následující článekCestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK