Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Renesanční klenot jménem Florencie: krajem oliv, vína a kultury v přednášce Hanky Suchánkové

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 6. 1. 2016

Chystáte se do Florencie nebo vás prostě jen zajímá, co italská renesanční perla nabízí? Přijďte se zahřát na těle i na duši přednáškou o nádherném kraji vína, olivových hájů a malebných městeček – Toskánska, kterým vás zkušeně provede naše průvodkyně Hana Suchánková. Začínáme už 7. ledna v Praze. Na co se můžete těšit?

Kolébka renesance...FlorencieKolébka renesance...Florencie

Tak třeba na tradiční italskou sladkost jménem cantucci. Namlsat vás ale chceme především na obsah přednášky, která se bude týkat nejen samotné Florencie, renesančního města s desítkami zajímavých památek a míst k poznávání, ale celého Toskánska.

Z úst naší průvodkyně Hany Suchánkové, která se snaží na svých zájezdech do Itálie a Velké Británie „spojit poučení s jakousi lehkostí bytí, humorem a otevřenou myslí“, se dozvíte nejednu zajímavost, třeba o olivových hájích, vinicích i kouzelných středověkých městech, jichž je Toskánsko plné.

Díky projekci fotografií vás provede také nejznámějšími památkami Florencie a prozradí několik tipů a rad na cestu, které oceníte, ať už se do Florencie vydáte s námi, nebo na vlastní pěst.

Přesné časy přednášek v Praze, Brně a Ostravě (na tradičních místech), ceny vstupného a možnosti rezervace najdete na stránkách CK Radynacestu.cz.


předchozí článek následující článekCestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK