Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Tančete a vyhrávejte! Radynacestu.cz vás provedou po parketu ostravského Filharmonického plesu

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 5. 1. 2016

Protančete se s námi k dovolené snů! Jako generální partner věhlasného Filharmonického plesu, který proběhne 6. února, jsme i v letošním roce víc než štědří a jednomu šťastlivci dopřejeme poznávací zájezd na... A to vám právě neprozradíme! Tipujte a vyhrajte dvě vstupenky na jednu z největších kulturně-společenských událostí v Ostravě a zároveň šanci získat zdarma zájezd od Radynacestu.cz. 

           

Cestovní kancelář Radynacestu.cz je letošním generálním partnerem Filharmonického plesu, který se po několikaleté pauze vrací opět v plném lesku a s bohatým programem do budovy Janáčkovy filharmonie, tedy únorové události číslo jedna na poli kultury v Ostravě i širokém okolí. 

A že není tombola jako tombola, a nemusí to vždycky dopadnout jako v Hoří, má panenko, se můžete přesvědčit sami. Filharmonický ples totiž velkolepě zahájí přesně v 19 hodin Janáčkova filharmonie pod vedením šéfdirigenta H. M. Förstera. V jejím podání pak zazní proslulé vídeňské valčíky a další známé taneční melodie. 

Tváře, které dobře znáte z muzikálů a televizních obrazovek – Hanka Fialová a Tomáš Savka, se v průběhu večera postarají o několik populárních písní a swingové pecky zahraje kapela Jet Set Big Band. Těšit se ovšem můžete i na cimbálovku nebo ukázku z Louskáčka v podání tanečníků Národního divadla moravskoslezského, které je také naším dlouholetým partnerem.

A co že to můžete vyhrát v tombole? Tipujte na stránkách Janáčkovy filharmonie Ostrava a získejte dvě vstupenky na okázalý Filharmonický ples, ale také šanci vyhrát zájezd na ostrovy „věčného jara“ s námi. Neváhejte, příležitost máte už jen do 11. ledna.

A pokud vám nebude štěstí přát ve hře o vstupenky, přijďte si s námi zatančit, pobavit se a zažít trochu napětí v cenami nabité tombole. Třeba letecký  zájezd pro dva v hodnotě téměř 50 tisíc korun spadne do klína právě vám!


předchozí článek následující článekNová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK