Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Prosím, nastupte si: Vezmeme vás vlastním autobusem po celé Evropě!

Autor: Jana Pracuchová, Radynacestu.cz | Vydáno: 27. 1. 2015

Každá správná cestovka má mít svůj autobus. Tímto krédem se řídí také majitel CK Radynacestu, a proto se můžete těšit na mnohem více pohodlí a luxusu na zájezdech s naší CK. Náš nový autobus, jehož zavedená značka se stoletou tradicí vás přesvědčí, že výrobce ví, co dělá, patří mezi špičky na trhu. Na našich zájezdech si tedy užijete nejen příjemné ubytování a skvělý program, ale teď i jistotu komfortu přímo na cestách.

Větší komfort na cestách s CK Radynacestu.cz díky novému autobusuVětší komfort na cestách s CK Radynacestu.cz díky novému autobusu

Skvělý výkon, výborné jízdní vlastnosti a vysoce odolný podvozek to je základ, na kterém značka autobusu staví. Zaručí tak maximální pohodlí všem cestujícím. Elegantní aerodynamický design neladí jen oku, ale také zajistí nebývale tiché prostředí uvnitř autobusu.

Stoprocentní komfort je zaručen díky luxusním koženým sedačkám, které jsou polohovatelné a bezpečné - bezpečnostní pás u každého sedadla je tady samozřejmostí. Standardem ve vybavení je dnes také klimatizace či WC. Nadstandardní je ovšem prostor mezi sedačkami. Místo na nohy bylo zvětšeno vyjmutím jedné řady sedaček a vy se tak můžete pohodlně natáhnout. 

Interiéru vévodí kožené polohovatelné sedačkyInteriéru vévodí kožené polohovatelné sedačkyBezpečnost cestujících je u nás na prvním místě, a proto je autobus vybaven pokročilým systémem brzd, adaptivním tempomatem, který hlídá konstantní odstup od projíždějících vozidel, nebo systémem, který vibracemi řidiče upozorní v případě hrozícího opuštění jízdního pruhu.

Samozřejmostí je výběr jen těch nejzkušenějších řidičů s několikaletou praxí za volantem autobusů. Aby vše šlapalo jako hodinky a zapadalo do pestrobarevné mozaiky naší nabídky, zapojíme ještě toho nejlepšího průvodce, který vše doladí, zorganizuje a ukáže vám ta nejzajímavější místa na našich poznávacích zájezdech.

A kam že vás naším autobusem vezmeme?

S námi navštívíte zemi tulipánů a sýrů, kde spatříte slavné květinové korzo. Ano, řeč je o Holandsku. Nebo máte raději pikantní salám a po náročném dni si rádi dopřejete horkou lázeň? Jeďte s námi do Maďarska a jeho vyhlášených termálních lázní. Vynikající čokoládu či víno pro změnu ochutnáte ve Švýcarsku. S námi zažijete také neuvěřitelnou pohodu jižních svahů a zamilujete si vůni levandule na zájezdu do Provence a k azurovému pobřeží.

Jste již dostatečně naladěni na poznávání evropských krás?  

Tak tedy neváhejte a navštivte naše webové stránky, kde naleznete tyto a mnohé další poznávací zájezdy: https://www.radynacestu.cz/autobusem/.

Líbí se vám náš nový autobus?

Celkem hlasovalo 197 čtenářů.


předchozí článek následující článek


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK