Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

VIDEOMEDAILONEK Míši Smékalové: když máte cestování v povaze, Řecko v srdci a vzdělání jako motor

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 24. 3. 2017

Řecko zná od historie přes vývoj jazyka až po místní zvyky. Má tady spustu kamarádů a jakmile vystoupí z letadla a nadechne se, cítí, že je doma. Naše průvodkyně Míša Smékalová s Řeckem srostla, stejně jako s CK Radynacestu.cz, kde se s ní můžete potkávat už šest let. Podívejte se na videomedailonek naší světaznalé expertky a nahlédněte do zákulisí zájezdů, na kterých se na vás i letos těší!

Michaela Smékalová patří k průvodcům, kteří ke svému povolání nepřišli náhodou. Že chce cestovat, věděla už od střední školy, a tak studovala jazyky a každé léto trávila na řeckých ostrovech. Pohoda, na kterou se těší s každou další návštěvou, je prý v Řecku nakažlivá. Proto vás Míša ráda pozve nejen na památky, ale i do své oblíbené taverny a ukáže to „něco víc“, co jako běžný turista nemáte šanci poznat.

Začalo to Řeckem, pokračovalo Kyprem a pak i Londýnem. Nejnovějším přírůstkem mezi Míšinými oblíbenými destinacemi je Řím. Ať se vydá kamkoliv na světě, pokaždé už myslí na to, jak by své zážitky a zkušenosti mohla využít dál. „To je to, co máme skutečně zažito a odžito,“ říká Míša a dodává: „To autentické, co se snažíme nejen napasovat do programu, ale především předat na zájezdech našim klientům.“ 

Zajímá vás, co Míša na Řecku nejvíc miluje? Pak s ní můžete vyrazit letecky do Athén třeba už v květnu. Těší se na vás!


předchozí článek následující článekCestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK