Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Novinka! Máme pro vás tištěné průvodce Radynacestu.cz: Praktické příručky pro klienty zdarma!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 2. 7. 2015

Tištěný průvodce CK Radynacestu.cz vás provede Římem, Paříží, Londýnem, Windsorem, Vatikánskými muzei a nejčerstvěji také Barcelonou! Praktické příručky, které od nás dostanete již na letišti, obsahují mapku města, základní informace, rady a pochopitelně i popis nejatraktivnějších památek. Navíc jejich autorem není nikdo jiný než naši průvodci, kterým cestovatelské zkušenosti a znalosti rozhodně nechybí. 

Malí průvodci Radynacestu.czMalí průvodci Radynacestu.cz

Pojedete s námi do zahraničí? Pak se můžete těšit na praktické tištěné brožury - tzv. průvodce, které vám poslouží nejen jako vodítko při samostatných toulkách městem, ale zároveň vám kdykoli osvěží paměť a zůstanou jako milá vzpomínka na cesty s námi. 

Dosud jsme vydali pět tištěných příruček pro klienty CK Radynacestu.cz a další pro vás připravujeme! Jsou samostatně neprodejné a dostupné jen našim zákazníkům. Krom mapek, praktických rad a informací, na konci každé najdete slovníček základních frází. 

Průvodce Radynacestu.cz připravovali přímo naši specialisté a průvodci na jednotlivá města a místa. Římem vás proto provedou slova Barbory Šupíkové, stejně jako Vatikánskými muzei, Paříž pro vás sepsala Zuzana Kadlecová a Londýnu a Windsoru se na stránkách průvodce věnuje Michaela Smékalová

A co pro vás chystáme dál? BarcelonuVersailles, New York a Lisabon.

 


předchozí článek následující článek


Nová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.