Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Pobaltí – srovnání a doporučení

Autor: Barbora Koníčková, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 11. 3. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Barbora Koníčková
e-mail: konickova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 030


Pobaltí se stalo velice oblíbeným cílem našich cestovatelů, proto jsme nabídku rozšířili a dnes vám dáváme na výběr hned z několika leteckých zájezdů. Skryté perly můžete objevit, společně s našimi skvělými průvodci, v Estonsku, Lotyšsku a Litvě.

Za krásami Pobaltí letecky

Neradi cestujete autobusem nebo si nemůžete vzít dovolenou na celých sedm dní? To vůbec nevadí. I pro vás máme možnost poznávat krásy Pobaltských republik. Naši průvodci pro vás připravili hned několik oddechových prodloužených zájezdů. Všechny jsou nejméně 4denní a zahrnují prohlídku hlavního města, ale navíc ještě jednodenní výlet na venkov anebo návštěvu Helsinek.

To nejlepší z Rigy + OKOLÍ

Během zájezdu se podíváme do okouzlující Rigy. Vyrazíme ale i do „lotyšského Švýcarska“ – Siguldy. Toto jedinečné místo, které je vstupní bránou do údolí řeky Gauja, je obklopené legendárními jeskyněmi a středověkými hrady. Také se projdeme po národním parku Gauja a zavítáme do lázeňského městečka Jurmala. Tento výlet je zahrnut v ceně zájezdu.

To nejlepší z Tallinu + ESTONSKÝ VENKOV + NÁRODNÍ PARK LAHEMAA

Tento zájezd nám kromě pohádkového Tallinu nabídne i procházku po dřevěných chodníčcích národního parku Lahemaa, rybářskou vesničku Alta a město Rakvere se stejnojmennou zříceninou hradu. Nezapomenutelným zážitkem bude jistě výlet do Rummu, kde se nachází bývalý vápencový lom, ve kterém pracovali vězni z nedaleké věznice. Celý výlet je i v tomto případě zahrnut do ceny zájezdu.

To nejlepší z Tallinu + NÁRODNÍ PARK LAHEMAA + HELSINKY

Mezi nejdelší ze zájezdů patří ten, který nabízí důkladné poznání estonského přístavního města Tallin a finské metropole Helsinky. V jeho ceně je výlet do jedné z nejvýznamnějších evropských chráněných lesních oblastí, národního parku Lahemaa, a tradiční rybářské vesničky Alta. Pohodový zájezd, na kterém krom kontrastu severských měst a přírody okusíme také kus zdejší gastronomie.

To nejlepší z Vilniusu + KAUNAS A VODNÍ HRAD TRAKAI + LITEVSKÁ KUCHYNĚ

Během tohoto zájezdu se projdete historickým Vilniusem, nezávislou republikou Užupis i přírodní stezkou. Poznáte bohémský Kaunas. Kromě nádherného dlážděného Starého Města je v Kaunasu řada muzeí, špičkových galerií a na mnoha místech můžete pozorovat a obdivovat výrazné pouliční umění. Navštívíte hrad na vodě, největší klášter i typické řemeslné trhy. Vyzkoušíte tradiční kuchyni. Dopřejte si dovolenou a objevujte Litvu!

Pobaltí v adventním hávu

Adventní Tallin + HELSINKY + TRADIČNÍ VÁNOČNÍ TRHY

Dvě jedinečné metropole, dvojité zážitky, nejkrásnější vánoční trhy… Kde? Projdete se vyzdobeným starým městem v Tallinu i rozzářenými Helsinkami. Ochutnáte estonské skořicové kringle, místní svařené víno Glögg i oblíbené klobásy se zelím. Nakonec se také můžete setkat s estonským „otcem Vánoc“ Jőuluvana. Dáte si finský sváteční salát rossoli z červené řepy a navštívíte nádhernou knihovnu Oodi. Prožijte nevšední advent v Estonsku a Finsku!

To nejlepší z Rigy + LÁZEŇSKÉ MĚSTO JURMALA + SILVESTR

Slavnostní nálada, veselí, silvestrovská pohoda… Míříme do lotyšské metropole. Projdete se starým městem, prohlédnete si nádherný Dům Černohlavců, katedrálu a vyrazíte i k sídlu prezidenta. Zimní atmosféru Baltu nasajete na plážích lázeňského města Jurmala. Posedíte v kavárničkách u svařeného vína a připijete si v uličkách Rigy. Dopřejte si konec roku s novými zážitky z Pobaltí!

Zobrazit všechny zájezdy do PobaltíBarbora Koníčková

Barbora KoníčkováSpecialista Radynacestu.czPřekrásné secesní náměstí v Rize
Ochutnejte kouzlo tallinských uliček
Národní park Lahemaa
Objevte kouzlo Helsinek
Hrad Trakai
Vilnius
Vánoční Staré město Tallinu
Riga je největším městem celého Pobaltí
Lázeňské městečko Jurmala

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024