Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Pobaltí – srovnání a doporučení

Autor: Barbora Koníčková, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 23. 9. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Barbora Koníčková
e-mail: konickova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 030


Pobaltí se stává stále častěji cílem našich cestovatelů, proto jsme nabídku rozšířili a dnes vám dáváme na výběr ze dvou autobusových a dvou leteckých variant zájezdů

Pobaltí autobusem

To nejlepší z Pobaltí

Chcete poznat krásy Pobaltských republik v co nejkratším možném čase? My vám je ukážeme za 7 dní. Odjíždíme z Prahy, Brna, Olomouce a Ostravy, přes noc dojedeme do litevské Klaipedy a během následujících 5 dní společně zavítáme na ta nejkrásnější místa, která Litva, Lotyšsko a Estonsko nabízejí. Hlavní města jsou samozřejmostí, navštívíme ale i Kurskou kosu, lotyšské Versailles – zámek Rundale, nebo třeba vodní hrad Trakai. 

Zájezd bude vyhovovat cestovatelům, kteří mají chuť poznávat nová místa, nevadí jim cestování autobusem a trápí je nedostatek času. Zájezd vypravujeme v letních měsících a naše průvodkyně Katka Janoušková se vás už nemůže dočkat. 

To nejlepší z Pobaltí + PETROHRAD

Zaujal vás program To nejlepší z Pobaltí, ale když už pojedete autobusem tak daleko, chcete toho vidět ještě víc? Tak přesně pro vás jsme vytvořili desetidenní rozšíření tohoto oblíbeného zájezdu o ruské „okno do Evropy“. V programu To nejlepší z Pobaltí + PETROHRAD na vás čeká sice jeden noční přejezd navíc, zato strávíte tři dny v čarokrásné metropoli Ruska Petrohradu. Program To nejlepší z Pobaltí byl v této variantě ochuzen pouze o zámek Rundale. Navštívíte totiž známější a honosnější palác Petra Velikého v Petrodvorcích.

Zájezd je především pro aktivní cestovatele, kteří během 10 dní chtějí poznat co nejvíce míst. Nasát atmosféru Pobaltí a Petrohradu vám pomůže nezapomenutelný Jirka Toman.

Pobaltí letecky

Neradi cestujete autobusem nebo si nemůžete vzít dovolenou na celých sedm dní? To vůbec nevadí. I pro vás máme možnost poznávat krásy Pobaltských republik. Dlouholetý průvodce Vítek Malkus pro vás připravil hned dva oddychové prodloužené zájezdy. Oba jsou 4denní a oba zahrnují prohlídku hlavního města, ale navíc ještě jednodenní výlet na venkov. 

To nejlepší z Rigy + OKOLÍ

V zájezdu se podíváme do okouzlující Rigy. Vyrazíme ale i do „lotyšského Švýcarska“, projdeme se po národním parku Gauja a zavítáme do lázeňského městečka Jurmala. Tento výlet je fakultativní a není tedy zahrnut v ceně zájezdu. 

To nejlepší z Tallinu + ESTONSKÝ VENKOV + NÁRODNÍ PARK LAHEMAA

Tento zájezd nám kromě pohádkového Tallinu nabídne i procházku po dřevěných chodníčcích národního parku Lahemaa, rybářskou vesničku Alta a město Rakvere se stejnojmennou zříceninou hradu. Celý výlet je v tomto případě již zahrnut do ceny zájezdu.

Zobrazit všechny zájezdy do PobaltíBarbora Koníčková

Barbora KoníčkováSpecialista Radynacestu.czLotyšské Versailles – zámek Rundale
Naši cestovatelé u pomníku Cteregušin
Naši cestovatelé u pomníku Kateřiny Veliké
Překrásné secesní náměstí v Rize
Ochutnejte kouzlo tallinských uliček

Inspirujte se na našem Instagramu:

Katalog 2022