Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8:30–16

Zájezdy do Pobaltí – srovnání a doporučení

Autor: Barbora Koníčková, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 23. 9. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Barbora Koníčková
e-mail: konickova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 030


Pobaltí se stává stále častěji cílem našich cestovatelů, proto jsme nabídku rozšířili a dnes vám dáváme na výběr z autobusového a několika leteckých zájezdů

Pobaltí autobusem

To nejlepší z Pobaltí

Chcete poznat krásy Pobaltských republik v co nejkratším možném čase? My vám je ukážeme za 7 dní. Odjíždíme z Prahy, Brna, Olomouce a Ostravy, přes noc dojedeme do litevské Klaipedy a během následujících 5 dní společně zavítáme na ta nejkrásnější místa, která Litva, Lotyšsko a Estonsko nabízejí. Hlavní města jsou samozřejmostí, navštívíme ale i Kurskou kosu, lotyšské Versailles – zámek Rundale, nebo třeba vodní hrad Trakai. 

Zájezd bude vyhovovat cestovatelům, kteří mají chuť poznávat nová místa, nevadí jim cestování autobusem a trápí je nedostatek času. Naše průvodkyně Katka Janoušková se vás už nemůže dočkat. 

Pobaltí letecky

Neradi cestujete autobusem nebo si nemůžete vzít dovolenou na celých sedm dní? To vůbec nevadí. I pro vás máme možnost poznávat krásy Pobaltských republik. Dlouholetý průvodce Vítek Malkus pro vás připravil hned tři oddychové prodloužené zájezdy. Všechny jsou nejméně 4denní a zahrnují prohlídku hlavního města, ale navíc ještě jednodenní výlet na venkov anebo návštěvu Helsinek.

To nejlepší z Rigy + OKOLÍ

Během zájezdu se podíváme do okouzlující Rigy. Vyrazíme ale i do „lotyšského Švýcarska“, projdeme se po národním parku Gauja a zavítáme do lázeňského městečka Jurmala. Tento výlet je zahrnut v ceně zájezdu.

To nejlepší z Tallinu + ESTONSKÝ VENKOV + NÁRODNÍ PARK LAHEMAA

Tento zájezd nám kromě pohádkového Tallinnu nabídne i procházku po dřevěných chodníčcích národního parku Lahemaa, rybářskou vesničku Alta a město Rakvere se stejnojmennou zříceninou hradu. Celý výlet je v tomto případě již zahrnut do ceny zájezdu.

To nejlepší z Tallinnu + NÁRODNÍ PARK LAHEMAA + HELSINKY

Nejdelší ze zájezdů nabízí důkladné poznání estonského přístavního města Tallinn a finské metropole Helsinky. V jeho ceně je výlet do jedné z nejvýznamnějších evropských chráněných lesních oblastí, národního parku Lahemaa, a tradiční rybářské vesničky Alta. Pohodový zájezd, na kterém krom kontrastu severských měst a přírody okusíme také kus zdejší gastronomie.

Zobrazit všechny zájezdy do PobaltíBarbora Koníčková

Barbora KoníčkováSpecialista Radynacestu.czLotyšské Versailles – zámek Rundale
Hrad Trakai
Překrásné secesní náměstí v Rize
Ochutnejte kouzlo tallinských uliček
Národní park Lahemaa
Objevte kouzlo Helsinek
Katalog 2024