Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Rakouska – srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 16. 11. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová
e-mail: petrova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602


Rakousko vám nabízíme ve třech možných variantách – dvoudenní, třídenní a pětidenní zájezd, kdy všechny jsou realizovány autobusem. Zatímco u prvního zájezdu níže vládnou města, u druhých dvou jsme dali velký prostor také přírodě. 

To nejlepší z Vídně + BUDAPEŠŤ (autobusem z Prahy)

Z Prahy vyrážíme v dubnu, z Ostravy v říjnu. Společně s našimi průvodci a řidiči za dva dny stihnete to nejlepší z obou metropolí. Nebude chybět vhled do gastronomie obou zemí, kdy okusíte třeba pravý vídeňský schnitzel a dort Sacher nebo jedinečné nákupy na největší tržnici v Budapešti. V obou městech vás také čeká některá z dostupných vyhlídek a možnost srovnat obě metropole z výšky.

To nejlepší ze Salzburgu + ORLÍ HNÍZDO + KÖNIGSSEE (autobusem z Ostravy)

Tři dny na pomezí Rakouska a Německa jsou dostupné všem našim cestovatelům, neboť vypravujeme dva autobusy z Ostravy a dva z Prahy. Zájezd pořádáme vždy v období od června do srpna, kdy je Orlí hnízdo přístupné návštěvníkům. Půvabný Salzburg vystřídají překrásná panoramata a výhled z Orlího hnízda, zážitkem bude i plavba po jezeře Königssee, která nás vezme i k jezeru Obersee a největším vodopádům v Německu.

To nejlepší z Tyrolska + KRIMMLERSKÉ VODOPÁDY + MUZEUM SWAROVSKI (autobusem)

Naše autobusová novinka pro rok 2020, resp. 2021, vás provede tím nejkrásnějším, co může nabídnout Tyrolsko. A to na rakouské i italské straně. Zájezd je naplánován na léto, autobus vyjíždí z Ostravy a cestou přes republiku posbírá všechny nadšence do cestování. Mikroklima u vodopádů je zdraví prospěšné, stejně tak jako italská gastronomie nebo atmosféra barevného města Innsbruck. Chcete-li se osvěžit na těle i duši, pak je tento zájezd správná volba.

Adventní Vídeň (autobusem z Ostravy)

Majestátní císařská Vídeň je velmi oblíbená po celý rok, na Vánoce je však ještě o kousek krásnější než jindy. Největší trhy i kluziště tady najdete před radnicí. A právě tam mají také ty nejlepší pečené kaštany ve městě. U katedrály sv. Štěpána si pak můžete u stánků dopřát kapku punče na zahřátí a hrníček si koupit jako suvenýr.

Zobrazit všechny zájezdy do RakouskaKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Francii miluji a snažím se, aby z ní cestovatelé poznali to pravé a jedinečné ‚savoir vivre – umění žít‘.S námi si užijete výhled z Orlího hnízda i výhled na něj.
Plavbu po jezeře Königssee doprovází kapitán hrou na trubku.
Barevný a pohodový Innsbruck v podhůří rakouských Alp.
Krimmlerské vodopády mají blahodárný vlin na lidské zdraví.
Katalog 2023