Zájezdy pro cestovatele
Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

AKTUÁLNĚ: Rozjíždíme cestovatelský e-shop „Pod vlivem cest“

Autor: Pavlína Sedláčková, Radynacestu.cz | Vydáno: 2. 6. 2020

Od 1. června 2020 jsme spustili e-shop! Jmenuje se „Pod vlivem cest“, najdete v něm vše od oblečení přes batohy až po placatku a taky kus naší cestovatelské duše. Co nás k tomu vedlo? A jak vlastně patří zájezdy a e-shop k sobě?

E-shopE-shop

Radynacestu už dávno nejsou jen zájezdy a eurovíkendy. Od roku 2011, kdy jsme na trhu, jsme prošli vývojem. Z Evropy jsme se rozlétli do celého světa a vytvořili tým lidí, kterým je cestování prací i koníčkem. 

S našimi cestovateli nás spojuje láska k objevování, společná setkání a v neposlední řádě výměna cestovatelských zkušeností, přání a tužeb… A tak je to dnes už celá cestovatelská komunita, která se kolem Radynacestu vytvořila a která je hnací silou pro nás pro všechny. Jste to vy. 

Spustili jsme nový e-shop „Pod vlivem cest“Spustili jsme nový e-shop „Pod vlivem cest“

Začali jsme u mikin a triček s originálním sloganem, na které jste se nás na zájezdech často ptali. Rádi vyjadřujeme svůj styl a náladu prostřednictvím věcí, které nosíme a používáme. A rádi vám děláme radost. 

Ukažte teď světu i vy, že jste „Pod vlivem cest“ a cestování k vám neodmyslitelně patří. Sbírejte další zážitky s cestovatelskými „věcičkami“, do kterých jsme dali kus cestovatelského srdce.

A co pro vás máme konkrétně? Za zmínku určitě stojí zvláštní edice ponožek cestovatelek, na kterých jsme spolupracovali s Klubem pánů z Ponožkovic.

Další speciálku tvoří ručně šité obaly na pas nebo vaky, které  vznikaly v malé dílně šikovné Míši v Havířově, která tvoří pod značkou usite.slowfasion.

Vybavte se cestovatelskou placatkou a dejte světu vědět, že vám srdce bije pro cestováníVybavte se cestovatelskou placatkou a dejte světu vědět, že vám srdce bije pro cestování

Potěšte své blízké a pořiďte jim na cestu něco originálního. Za nás doporučujeme třeba stylovou placatku, se kterou bude každý výlet nezapomenutelný.

A nebojte se, neleníme a dál připravujeme možné i nemožné! Těšit se můžete na další osobité cestovatelské motivy, které pro vás navrhla naše kreativní duše, kameramanka Eva. Brzy se objeví na tričkách v edici pro děti.

Dbát budeme i nadále na vybrané ekologické materiály a pečlivě zpracované detaily, ale i vaše pohodlí, originalitu a spokojenost. 

Na viděnou na e-shopu „Pod vlivem cest“.


předchozí článek
NOVINKA: To nejlepší z Tyrolska aneb K n...
následující článek
AKTUÁLNĚ Z ISLANDU: Máte šanci vidět zem...ZÁŽITKOVNÍK
pro rodiče a děti

Zážitky pro malé dobrodruhy, cestovatelské rébusy a spousta chytré zábavy!