Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Dvě evropská velkoměsta v jednom zájezdu: Šarmantní Paříž + stylový Londýn

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 2. 1. 2015

Neumíte se rozhodnout, jestli zvolit šarmantní Paříž nebo stylový Londýn? Vyhraje u vás Eiffelovka nebo Big Ben? Tak kam se letos vydáte za poznáním? Máme pro vás návrh - pojeďte s námi a prožijte krásný evropský týden pěkně půl na půl v Paříži a v Londýně. A kdyby vám ještě pořád chybělo pár zajímavých fotografií do cestovatelského fotoalba, přidáme cestu slavným Eurotunelem!

Největší lákadlo pro turisty - Eiffelova věžNejvětší lákadlo pro turisty - Eiffelova věž

Originální kombinace, speciální program a kompetentní průvodce - to je naše nabídka v rámci nového autobusového zájezdu do Paříže a Londýna, během kterého uvidíte to nejzajímavější hned ze dvou evropských velkoměst. Navíc mezi nimi přejedete slavným Eurotunelem, což je zážitek sám o sobě.

Budete mít možnost porovnat během jednoho zájezdu dvě jedinečné metropole, které jsou si v lecčems podobné a současně tak odlišné... Uvidíte chrám Notre-Damebulvár Champs-Élysées i Eiffelovu věž. V Londýně si pak nenecháme ujít London Eye, Westminster nebo Tower of London.

Vydejte se s námi za francouzským šarmem Paříže a anglickým stylem Londýna a pořiďte si svůj zájezd To nejlepší z Paříže + Londýn ještě dnes!


předchozí článek následující článek


Cestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK