Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Novinka: Exotická Srí Lanka a její největší bohatství – národní parky a tropické pláže

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 3. 10. 2016

Exotika, na kterou se nezapomíná? Země tropických pláží, voňavého čaje a nekonečně krásných hor i nížin s blankytnými jezery a stády volně žijících slonů, to je Srí Lanka. K balíčku zážitků vám ještě dodáme spolehlivého průvodce, který se na ostrově vyzná a let superluxusním Airbusem A380. Haló, probuďte se! Nejdříve je třeba si zájezd koupit. Plnění exotických snů je v pořadí... Už na jaře!

Vydejte se s námi na Srí LankuVydejte se s námi na Srí Lanku

Jste unavení, máte bolavá záda a nic nemá tu správnou chuť? Na všechno máme lék. Koupání v průzračné vodě s opalováním na tropických plážích můžete proložit ajurvédskou masáží a výborným jídlem, které nezapře vliv sousední Indie. A pokud ani to nepomůže, je tady všelék z čajových plantáží – pravý cejlonský čaj.

Srí Lanka je zkrátka ostrovem, který si uchovává to nejlepší z asijských tradic s příměsí evropského pokroku. Chrám Buddhova zubu, posvátná Lví skála  a městečko Ambalagoda, kde se vyřezávají masky, jsou zástupci budhistické tradice. Evropskou stopou je pak pevnost v městečku Galle, které nelze vynechat. Jak se místním lidem povedlo dát nezkrotné přírodě řád, se zase přesvědčíme v místních Národních parcích Minneriya a Horton Plains

Mimochodem, už jste někdy jeli na slonovi? V rámci našeho zájezdu To nejlepší ze Srí Lanky budete mít příležitost. Opravdová krása se totiž musí prožít... Odlétáme již v dubnu Mercedesem mezi letadly – luxusním Airbusem A380 společnosti Emirates. Tak neváhejte!


předchozí článek následující článekCestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK