Chcete cestovat nalehko? Žádný problém! Tričko, které stačí prát jen 1× za 46 dní, je megacool

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 1. 2017 • Přečteno 9207x

Nemůžete zavřít kufr, protože s sebou pokaždé taháte stovky zbytečností? Teď stačí jen pár kousků geniálního oblečení, které stačí prát jen 1× za 46 dní

Vyberte si z našich 14 zájezdů do Spojených arabských emirátůZobrazit zájezdy

Tip pro vás...

Samočisticí schopnosti merino vlny podpoříte vyvěšením do volného prostoru ve vlhkém prostředí, například přes noc venku, v mlze, po dešti atd. 

RIP přecpaným kufrům: máme pro vás jedinečnou novinku! Cestovat nalehko je umění. Cestovat nalehko, stylově a přitom jen s minimem oblečení, které navíc stačí prát jen 1× za 46 dní, to je o dost lepší. Navíc variabilnější kousek dovolenkového šatníku, než jakým je právě jednobarevné tričko, snad ani neexistuje.

První myšlenka na tenhle nápad se zrodila v hlavě několika kanadských kreativců. Pokud si přejete cestovat jen s batohem nebo si prostě chcete nechat v kufru místo na suvenýry, pak si tohle tričko určitě nezapomeňte přibalit.  

Trička Unbound Merino jsou vyrobena z ovčí merino vlny, jež pochází ze speciálně vyšlechtěných ovcí, žijících v chladnějších a vlhčích oblastech (Nový Zéland, Austrálie). Merino vlna je 100% přírodní a zcela nevhodná pro život bakterií zapříčiňujících zápach. Oblečení z ní je zárukou pohodlí a měkkosti. 

Nepřetržitě po dobu 46 dní oblékali tvůrci své tričko do postele, posilovny i sauny. Procestovali v něm Čínu i celé Thajsko. Jednohlasně se pak shodli, že tričko lze bez nutnosti vyprání nosit i několik týdnů či dokonce měsíců v kuse. Jen vám na něm nesmí neplánovaně přistát třeba zmrzlina. Tričko v černé či šedé barvě seženete na webu Indiegogo za 50 dolarů (cca 1200 korun). Osvědčí-li se vám, pořiďte si k němu ještě ponožky a spodní prádlo.   

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Spojené arabské emiráty

Objevte město „superlativů“

Vyberte si jeden z našich 14 zájezdů do Spojených arabských emirátů

Zájezdy do Spojených arabských emirátů

Nejbližší volný zájezd odlétá již 16. října

Srí Lanka

Prožijte exotiku Cejlonu

Vyberte si jeden z našich zájezdů na Srí Lanku

Zájezdy na Srí Lanku

Nejbližší volný zájezd odlétá již 20. listopadu

Thajsko

Ochutnejte exotiku Thajska

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Thajska

Zájezdy do Thajska

Nejbližší volný zájezd odlétá již 16. listopaduURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/chcete-cestovat-nalehko-a-stylove-zadny-problem-tricko-jez-staci-prat-jen-1x-za-46-dni-je-megacool/Doporučujeme z celého světa

Nejnovější z celého světaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024