Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

NOVINKA: Za krajinou gejzírů, vodopádem zážitků a maorskou kulturou na Nový Zéland!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 3. 7. 2017

Na druhé straně zeměkoule existuje snový svět, který znáte z Pána prstenů nebo trilogie Hobit. Země, nad kterou se vznáší bílá oblaka, voda padá z obdivuhodných výšin a původní obyvatelé dodnes tančí slavný válečný tanec haka. Poznejte Nový Zéland s průvodcem, který si tuto zemi zamiloval, a prožijte i vy lásku na první pohled. Již v listopadu s námi!

Fotografický rájFotografický ráj

Putovat Evropou je krásné, ale objevovat zdánlivě nedostupná místa na opačné straně zeměkoule je zážitek, na který nikdy nezapomenete. To nejlepší z Nového Zélandu můžete prožít již s prvními listopadovými dny.

Těšit se můžete na nádherné vodopádyTěšit se můžete na nádherné vodopády

A když to nejlepší, tak i s výběrem nejpůsobivějších cílů. „Během zájezdu poznáte nejmohutnější novozélandské vodopády, největší jezero v zemi i nejstarší národní park Nového Zélandu,“ vyjmenovává Martina Poláková, specialistka na zájezdy na Nový Zéland, jedny z mnoha lákadel, které mimo jiné rozhodly o výběru právě této neobvyklé destinace.

Nedotčená přírodaNedotčená příroda

„Novozélanďané rádi mluví o své vlasti jako o „kraji Boha“ a já s nimi mohu jen souhlasit. Požehnáním pro tuto zemi je nejen nezkažená příroda, příjemné klima, ale i pocit bezpečí a pohodový životní styl.“ Tak popisuje průvodce zájezdu Vladimír Čížek atmosféru země, které naprosto propadl a svou vášní se snaží nakazit další cestovatele. Budete mezi nimi letos i vy? Najdete si důvod, proč navštívit Nový Zéland

Objevte Nová Zéland s našimi průvodciObjevte Nová Zéland s našimi průvodci

Nový Zéland je teď mnohem blíž, než se kdy zdál. S průvodcem Radynacestu.cz si i tisíce kilometrů od domova budete připadat jako doma. Tahle krása za rohem nečeká...


předchozí článek následující článekCestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.