Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

NOVINKA: Odhalte všechny trumfy Slovinska – vodopády, jeskyně i hrady

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 16. 1. 2017

Soutěska Vintgar, jezero Bohinj, vodopád Savica, Postojnské jeskyně, Predjamský hrad… Máme pokračovat? Sepište svůj vlastní cestovatelský příběh a objevte spolu s námi to nejlepší ze Slovinska. Ukážeme vám místa, o kterých v bedekrech nenajdete ani zmínku, a chybět nebude ani romantika. Krása se zkrátka musí prožít.

Poznejte krásy SlovinskaPoznejte krásy Slovinska

Zavedeme vás k pramenům života i poznání. Podíváme se na místa, odkud pramení řeka Sáva i slovinská pohostinnost a dopřejeme si magické setkání s přírodou, třeba v podobě 1,6 kilometrů dlouhé skalní průrvy nazvané soutěska Vintgar.

Jednou budeme nahoře, a jednou zase dole. Krom vrcholků Julských Alp vystoupáme i k pohádkovému Predjamskému hradu, který je doslova vytesán do skály. Na zoubek se podíváme také krápníkům v Postojnských či Škocjanských jeskyních.

Věděli jste, že v útrobách druhého jmenovaného jeskynního komplexu najdete 26 vodopádů či 250 tisíc let starý stalagmit obrovských rozměrů? I to je jeden z mnoha příkladů přírodních trumfů Slovinska. 

Co by to ovšem bylo za romantický výlet bez plavby na lodičkách a procházky po starobylé Lublani? I tu máme v nabídce obou našich zájezdů, kde poznáte rub a líc Slovinska, souš i vodu, teplo i zimu, výšlap i naprostý relax v lázních. Nově autobusem ze tří možných nástupních míst – Ostravy, Olomouce a Brna. 


předchozí článek následující článekNová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK