Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

NOVINKA: Vyzvednutí přímo u domu? Nová služba v rámci našich zájezdů. A zdarma!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 12. 3. 2018
Vyzout papuče, sejít ke dveřím a pak už rovnou na letiště? Představa o pohodlném cestování, za které často platíte předraženým taxíkům, je teď dostupnější všem Ostravákům a lidem z blízkého okolí. Do Krakova a Katovic, odkud s námi létáte do nádherných evropských metropolí, vás od dubna zavezeme přímo od vašich dveří až na letiště naším vlastním vozem, a navíc... zadarmo! Pohodlněji už to snad ani nejde!
 
Vydejte se s námi za zážitkyVydejte se s námi za zážitky
 
Letiště v Krakově a Katovicích nabízí přímé spojení do slunné Itálie, Francie, Španělska, Spojených arabských emirátů a Portugalska nebo legendami opředeného Skotska či Švédska. A pokud jste ještě neměli tu čest, věřte, že budete překvapeni jejich vysokou úrovní.
 
Pláže v Barceloně jsou vhodné pro celou rodinuPláže v Barceloně jsou vhodné pro celou rodinu
 
Snažíme se dělat cestování pro lidi z Moravskoslezského kraje co nejdostupnější a nejpohodlnější, rozhodli jsme se vám proto ještě víc zpříjemnit první krok na vaší cestě za zážitky.
 
Na kvalitní francouzské sýry si snadno vypěstujete závislostNa kvalitní francouzské sýry si snadno vypěstujete závislost
 
„Naši cestovatelé jsou zvyklí, že je v Ostravě čeká autobus s průvodcem a společně se pohodlně dopraví na letiště do Polska a zpět. Od dubna tohoto roku vás však u vybraných zájezdů s odletem z Polska vyzvedneme přímo u vás doma!“ vysvětluje Magda Hajduková, koordinátorka služby VIP vyzvednutí u domu, jak vše bude probíhat.
 
Výhled na LisabonVýhled na Lisabon
 
A to nejlepší na konec: „Služba VIP vyzvednutí u domu je součástí ceny zájezdu. Platí pro Ostravu a blízké okolí a vztahuje se na všechny zájezdy, u kterých toto označení najdete,“ doplňuje Magda. Každý z vás je tak pro nás VIP!
 
Nádherná skotská přírodaNádherná skotská příroda
 
Z pohodlí vašeho gauče rovnou vzhůru do oblak. Pohodlněji už to ani nejde. Tak hoďte všechny starosti za hlavu a vydejte se s námi objevovat svět! Více informací a seznam všech zájezdů s touto VIP službou naleznete na stránce: https://www.radynacestu.cz/vip-vyzvednuti/

předchozí článek následující článekCestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK