TOP zážitky

Na každý týden jedna inspirace

Okoupejte se v Bohinjském jezeře ve stínu Alp

Okolí Bohinjského jezera je kouzelné

Podnikněte s námi dobrodružnou výpravu do Slovinska a užijte si koupání v průzračně čistém Bohinjském jezeře, které se nachází v Julských Alpách.

Zažijte jízdu nejstrmější zubačkou světa ve Švýcarsku

Švýcarsko Pilatus panorama

Zažijte jízdu o stoupání až 48 procent nejstrmější zubačkou na světě na horu Pilatus ve Švýcarsku! Na vrcholku budete dílem z 19. století za půl hodiny a výhled na švýcarské vrcholy a hory, město Luzern i jezero se stane nezapomenutelným.

Poznejte malebné okolí Lago di Garda z paluby lodi

Lago di Garda

Příjemným způsobem a zážitkem zároveň, jak poznat největší a nejznámější jezero Itálie Lago di Garda i s okolím, je z paluby výletní lodi! Uvidíte historické městečko Sirmione, unikátní vodní hrad Castello Scaligero, nádhernou neogotickou stavbu Villa Borghese, pláže, ostrůvky, hory i ruiny nejvýznamnější římské vily severní Itálie Grotte di Cattulo (Catulovy jeskyně).

Vydejte se za saharskými zážitky Kurské kosy

Kurská kosa

Za písečnými dunami nemusíte na Saharu. Poloostrov Kurská kosa vám nabídne jedinečné přírodní scenerie jako vystřihnuté z filmu. Projděte se bosou nohou po jemném zlatavém písku a osvěžte se v příjemně chadivé Kurské laguně nebo Baltském moři.

Utečte stresu a dopřejte si relax na maledivských plážích

Radynacestu_Maledivy_molo_ocean_foto_Pavel_Spurek.jpg

Dopřejte si relax a exotickou atmosféru plnou slunce, kokosových palem, tyrkysového moře Indického oceánu a písčitých pláží na Maledivách! Ochutnejte čerstvé kokosy, které místní připraví přímo před vámi, a potápějte se mezi korálovými útesy se stovkami exotických živočišných druhů.

12...11

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024