Každý týden jeden TOP zážitek 2018

TOP zážitky 2018

Poznejte svět z Velké čínské zdi

Velká čínská zeď

Udělejte si výlet za hranice svých všedních dní a pojeďte se podívat na svět z Velké čínské zdi – stavby, která fascinuje svět svou neskutečnou délkou. Stovky lidí na ní pracovaly více než 1800 let!

Ochutnejte symbol Cejlonu - čaje z místních plantáží

Sri_Lanka_cajove_plantaze_sberaci_Radynacestu_foto_Pavel_Spurek.jpg

Procestujte s námi Srí Lanku a ochutnejte čaje, které se řadí mezi nejkvalitnější na světě. Vždyť kde jinde byste mohli zjistit, jak se správně pěstuje a vaří čaj než na proslulém Cejlonu?

Poznejte Itálii jako malovanou v Cinque Terre

Cinque Terre

Objevte jeden z nejmalebnějších a nejkrásnějších koutů Itálie v podobě pěti vesniček s typickými barevnými domky postavených terasovitě na skalách u Ligurského moře! Díky své poloze, původní dochované architektuře, plážím, moři, olivovým hájům, vinicím a skaliskům je Cinque Terre pravým rájem nejen pro romantické duše.

Vydejte se po stopách Beatles do Liverpoolu

The Cavern Club

Zaposlouchejte se do známých písní legendární skupiny Beatles při pintě piva v populárním hudebním klubu The Cavern Club v Liverpoolu, kde skupina započala svoji slavnou kariéru.

Zažijte dobrodružnou procházku po největším evropském ledovci Jostedalsbreen

Jostedalsbreen

Dobrodružnou turistiku zažijete v národním parku Jostedalsbreen, který chrání největší evropský pevninský ledovec. Při procházce horským údolím s mnoha vodopády dorazíte až k nejznámějšímu a nejnavštěvovanějšímu splazu Briksdalsbreen.

12...9

68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Přihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!