Každý týden jeden TOP zážitek 2018

TOP zážitky 2018

Poznejte malebné okolí Lago di Garda z paluby lodi

Lago di Garda

Příjemným způsobem a zážitkem zároveň, jak poznat největší a nejznámější jezero Itálie Lago di Garda i s okolím, je z paluby výletní lodi! Uvidíte historické městečko Sirmione, unikátní vodní hrad Castello Scaligero, nádhernou neogotickou stavbu Villa Borghese, pláže, ostrůvky, hory i ruiny nejvýznamnější římské vily severní Itálie Grotte di Cattulo (Catulovy jeskyně).

Vydejte se za saharskými zážitky Kurské kosy

Kurská kosa

Za písečnými dunami nemusíte na Saharu. Poloostrov Kurská kosa vám nabídne jedinečné přírodní scenerie jako vystřihnuté z filmu. Projděte se bosou nohou po jemném zlatavém písku a osvěžte se v příjemně chadivé Kurské laguně nebo Baltském moři.

Utečte stresu a dopřejte si relax na maledivských plážích

Radynacestu_Maledivy_molo_ocean_foto_Pavel_Spurek.jpg

Dopřejte si relax a exotickou atmosféru plnou slunce, kokosových palem, tyrkysového moře Indického oceánu a písčitých pláží na Maledivách! Ochutnejte čerstvé kokosy, které místní připraví přímo před vámi, a potápějte se mezi korálovými útesy se stovkami exotických živočišných druhů.

Vydejte se vstříc skalním útesům na Sicílii

Scala dei Turchi

Při návštěvě Sicílie nevynechejte možnost projít se po zvláštním přírodním unikátu, bílému skalnímu útesu Scala dei Turchi (Schodiště Turků), připomínajícím polární oblast Antarktidy. Odměnou bude koupání v křišťálově modrém moři na některé z písčitých pláží poblíž útesu.

Poznejte Tintagel, tajuplné rodiště krále Artuše

Ochutnejte pravý čedar

Při cestě malebnou krajinou jihozápadní Anglie nezapomeňte navštívit výrobnu pravého čedarského sýru a nevynechejte ani návštěvu zříceniny hradu Tintagel, kde se údajně narodil legendární král Artuš.

12...11

Přihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!