Každý týden jeden TOP zážitek 2018

TOP zážitky 2018

Bosou nohou písečnými dunami v Polsku

Písečné duny

Poznejte unikátní pohyblivé písečné duny Lebské Sahary v nedalekém Polsku, které jsou součástí Slowinského národního parku. Vystoupejte na nejvyšší dunu, která měří až čtyřicet metrů, a kochejte se výhledem na pobřeží Baltského moře a nekonečný písek kolem vás.

Poznejte vyloďovací pláže v Normandii na vlastní oči

Muzeum vylodění

Poznejte na vlastní oči místo, kde se odehrála největší námořní invaze světa a připomeňte si místo, kde zemřelo na tisíce spojeneckých vojáků. Nezapomeňte navštívit muzeum Arromanches, ve kterém uvidíte tanky, figuríny vojáků v uniformách, dobové fotografie, válečná letadla či zbraně.

Nechte se unést krásou Mrtvého moře v Izraeli

Pohoda při koupání v Mrtvém moři

Díky vysokému procentu soli je koupání v Mrtvém moři prospěšné nejen našemu tělu, ale i duši. Voda vás příjemně nadnáší a vy tak můžete odpočívat, vychutnávat si slunce a nerušeně pozorovat okolní přírodu.

Doplujte si pro zážitky po legendárním Bosporu

Výlet lodí po Bosporu

Vychutnejte si příjemnou plavbu lodí a ocitněte se mezi evropskou a asijskou částí města Istanbul. Bosporský průliv, spojující Marmarské moře s Černým, je nejen důležitým místem pro lodní dopravu a obchod, ale navíc jsou podél jeho pobřeží k vidění unikátní historické mešity, sídla panovníků, včetně slavného paláce Topkapi, nebo istanbulské vily bohatých obyvatel města.

Zažijte irský večer v Dublinu

Zažijte irský večer v Dublinu

Zažijte na vlastní kůži pravý irský večer v Dublinu plný hudby a stepování. Vyzkoušejte také slavné pivo Guinness a ochutnejte irish stew – dušené skopové připravené tradičním způsobem.

12...6

Cestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.

Přihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK