Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

SOUTĚŽ: Osvěžující zážitky po celý rok: předplaťte si vstup do divadla v Ostravě a vyhrajte zájezd!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 22. 5. 2017

Co mají společného divadlo a cestování? Obojí je vášeň, ze které plynou nezapomenutelné zážitky. S předplatným do Národního divadla moravskoslezského v Ostravě teď máte šanci vyhrát letecký zájezd pro dva do historií prodchnutého Říma. A navíc vám dáme letní dávku inspirace na cestu. Jak, kdy a proč? Je to snadné!

Fontána di TreviFontána di Trevi

Nebude to žádná Maškaráda, ale opravdové umění. Peer GyntLady Macbeth a Ifigenie budou Šťastni ve třech, Romeo a Julie si pořídí nepředvídatelné Cats a Obyčejný život skromné Francouzky, Paní Bovaryové, vás dojme. All that jazz, rock and blues vás čekají ve slavnostních premiérách sezony 2017/18, ovšem důvodů, proč si zakoupit předplatné, je víc. Vyhrát totiž můžete zájezd do Říma s průvodcem, který vás uličkami města provede jako nikdo jiný. 

„Spolupráce s NDM je velmi příjemná, protože nám jde o stejnou věc – dopřát vám ty nejlepší zážitky. Cestovatelé a návštěvníci divadla mají hodně společného. Chtějí si zájezd nebo představení užít v pohodě a bez starostí, poznat historii, kulturu, umění… Proto jsme letos už pošesté partnerem soutěže s předplatným NDM, do které jsme věnovali letecký zájezd do Říma pro dvě osoby,“ říká Kateřina Koláčková, marketingová manažerka Radynacestu.cz. 

Jedinou podmínkou pro postup do slosování o zájezd je zakoupení předplatného do 6. září 2017. Veškeré informace, včetně přihlášky, najdete na portálu Národního divadla moravskoslezského. A protože jsme sami cestovateli tělem i duší, máme pro vás navíc dobré rady na cestu. Víte například, kterých 5 památek v Římě byste neměli minout

Žijte kulturou, cestujte, vzdělávejte se, relaxujte... protože, jak dodává Kateřina: „Cestování, stejně jako divadlo, je vášeň a na konci jsou vždy zážitky, které vám nikdo nevezme.“


předchozí článek následující článekCestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK