Řím: Z letiště vlakem už přímo. Rychlovlak spojil Fiumicino a Benátky

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 8878x

Hladce a bez přesedání. Tento projekt umožní turistům dostat se z hlavního italského letiště a do všech hlavních turistických center Itálie.

Vyberte si z našich 3 zájezdů do BenátekZobrazit zájezdy

Nemusíte přesedat a cesta potrvá jen 4 hodiny a 12 minut. Vysokorychlostní vlaková přeprava mezi římským mezinárodním letištěm Fiumicino a nádražím Mestre v Benátkách funguje od prosince.

Linka vyrážející dvakrát denně z mezinárodního letiště Fiumicino (Fiumicino Aeroporto) zastavuje i na těchto stanicích: Roma Termini, Roma Tiburtina, Firenze Santa Maria Novella, Bologna Centrale, Padova a konečnou zastávkou je Venezia Mestre.

Vlak odjíždí z letiště v 11:08 a 15:08 hodin, z Benátek naopak vyjíždí vždy v 5:40 a 9:25. Jízdenku si lze koupit na stránkách Treniitalia. Tento nový projekt umožňuje cestujícím dostat se na hlavní italské letiště vlakem, aniž by museli přesedat nebo využít ještě jinou dopravu.

Cesta z Fiumicina do Florencie trvá 2 hodiny a 14 minut, do Boloně to je bez jedné minuty tři hodiny. Čas jízdy do Padovy je 3 hodiny a 57 minut, a za 4 hodiny a 12 minut jste z Fiumicina v benátské stanici Mestre.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Itálie (Benátky)

Město jako z pohádky

Vyberte si jeden z našich 3 zájezdů do Benátek

Zájezdy do Benátek

Nejbližší volný zájezd odlétá již 19. července

Itálie (Řím)

Bude to jen váš Řím

Vyberte si jeden z našich 16 zájezdů do Říma

Zájezdy do Říma

Nejbližší volný zájezd odlétá již 18. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/letiste-fiumicino-do-benatek/Doporučujeme z Itálie

Nejnovější z ItálieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024