Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

SOUTĚŽ: Zaparkujte u zoo Lešná a vyhrajte letecký zájezd do Dubaje pro dva!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 14. 6. 2017

Chystáte se do zoo Lešná? Zaparkujte u Restaurace a penzionu Lešná a získejte šanci vyhrát zájezd do Dubaje pro dva v hodnotě krásně kulaťoučkých padesáti tisíc korun. Zážitek ze seznámení s faunou a florou vystřídá dobrá káva v krásné restauraci a nakonec třeba i cesta do Spojených arabských emrátů – ve dvou, s péčí Radynacestu.cz a úplně zadarmo!

Léto je ideálním obdobím pro návštěvu zoo. Taky je vaše děti tolik milují? A co si takhle návštěvu jedné z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás zpříjemnit doboru kávou ve stylové resturaci? Jistě vás potěší informace, že výměnou za parkovací lístek z parkovišť P2, P3 nebo P4 u ZOO Lešná ji budete mít zdarma, a aby to dětem nebylo líto, i ony dostanou sladkou pozornost podniku. 

V restauraci, kterou na dálku poznáte podle zelené fasády, vyplníte soutěžní lístek, vhodíte jej do losovací urny a pak už jen budete čekat, až se vám ozveme s tou báječnou zprávou, že vyhráváte cestu snů do Dubaje. A co o zájezdu do Dubaje s CK Radynacestu.cz říkají ti, kdo už s námi cestovali? „Dubaj je úchvatná, o místním životě jsme se dozvěděli vše. Prostě galakoncert,“ napsal nám pan Jiří Č. z Prahy.

Do Dubaje si vydejte na jaře nebo na podzimDo Dubaje si vydejte na jaře nebo na podzim

Podmínky soutěže, další důležité informace, ale i inspiraci na cestu najdete přímo na webu Restaurace Lešná. Dopřejte si dvojitou porci zážitků a poznejte s námi luxusní město superlativů!


předchozí článek následující článekNová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.