Hotel Atlantis The Palm: luxus a zábava pro celou rodinu

Markéta Lauterkrancová Markéta Lauterkrancová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 9596x

Atlantis The Plam je majestátní, rodinný, pětihvězdičkový hotel na umělém ostrově ve tvaru palmy, Palm Jumeirah.

Vyberte si z našich 12 zájezdů do DubajeZobrazit zájezdy

Tip pro vás

Jste dost odvážní na to, abyste vstoupili do žraločí zátoky? Dokažte to v Aquaventure! Bude Vás doprovázet expert přes žraloky a rejnoky, který Vás obeznámí s mnoha fakty.

Atlantis The Plam je majestátní, rodinný, pětihvězdičkový hotel na umělém ostrově ve tvaru palmy, Palm Jumeirah. Od momentu, kdy do hotelu vstoupíte, budete okouzleni neuvěřitelným světem, pohostiností a luxusem.

Zaručujeme Vám, že v tomto plážovém hotelu se nebudete nudit. Z mnoha atrakcí si můžete vybrat aquapark, relaxaci, masáže, bazény, pláž, plavání s delfíny, adrenalinové plavání se žraloky, potápění, obrovská akvária, populární restaurace a bary, stylový noční život, nákupní možnosti a mnoho dalšího.

Na konstrukci hotelu bylo použito 58 000 kilometrů ocelových desek. Týden před otevřením hotelu vyhořela elektřina, naštěstí se vše stihlo opravit včas a hotel mohl být otevřen v termínu. Fotografie z otevření proletěly celý svět. Večírek plný světových celebrit doprovázel největší ohňostroj na světě, který osvítil celý palmový ostrov po dobu několika minut.

Nový rok 2014 oslavil Atlantis stylově s 2× větším ohňostrojem. Nebe ozářilo 1 200 světlic za sekundu, za 6 minut bylo vypáleno více než 400 000 světlic. Bylo vždy Vaším snem si zaplavat s delfíny? V hotelu Atlantis si toto přání můžete splnit. Mají tam senzační delfíní zátoku, kde budete mít možnost si s těmito nádhernými zvířaty zaplavat, políbit je nebo si s nimi hrát.

Hotel

Interiéry hoteluInteriéry hotelu

Hotelové pokoje jsou opravdu výjimečné. Nejzajímavější jsou podvodní apartmány se skleněnou zdí, za níž se nachází obrovské akvárium plné ryb. Žijí tam například žraloci, manty, rejnoci, tuňáci nebo perutýni. Atlantis je domovem 65 000 mořských živočichů, které můžete pozorovat v mořské ubytovně The Lost Chambers akvárium (akvárium ztracené komory).

Mýtus o ztraceném městě

Přímo v hotelu je i velké podmořské akváriumPřímo v hotelu je i velké podmořské akvárium

Představte si objevování záhadných ruin města Atlantis, které zmizelo před tisíci lety pod mořem. A teď si představte sebe obklopené 65 000 mořskými živočichy.

Během stavby resortu byly nalezeny části chodeb, pohřbené tisíce let pod vodou Perského zálivu. Po dalším vyšetřování byl objeven systém ulic a jedna z teorií říká, že toto místo bylo ztraceným městem Atlantisu. Tento nedávný objev přináší otázky týkající se Atlantské civilizace a kultury, na některé z nich ještě nebyla nalezena odpověď. Každopádně ze systému ulic je zřejmé, že tehdejší obyvatelé používali velmi vyspělé technologie. Akvárium ztracené komory nám dává cenný pohled na Atlantickou historii a všemožné podmořské živočichy. Dále je možné vyrazit na interaktivní vodní divadlovou show.

Čtení: Zájezdy do Dubaje – srovnání a doporučení

Aquapark Aquaventure

Akvapark se rozkládá na 17 hektarechAkvapark se rozkládá na 17 hektarech

Aquapark Aquaventure zajistí, že se Vaše dovolená stane nezapomenutelnou. Na 17 hektarech si najde zábavu celá rodina. Užijete si adrenalinu na skluzavkách, které projíždejí akváriem plným žraloků, hlasivky si vykřičíte na největší skluzavce světa nebo na jedinečné dvojité skluzavce. Vaše mladší děti si zamilují hriště Splashers, které je navrženo jen pro ně.

Máte dost odvahy sklouznout se na The Leap of Faith? Tato skluzavka je vysoká jako devítipatrový dům a během několika málo sekund prosvištíte akrylovou tubou, která vede přes obří akvárium plné žraloků, piraní a dalších ryb.

Skluzavka Shark Attack! (žraločí útok) je spíše vyhlídková, prochází tím samým akváriem, ale je o hodně pomalejší. Sjíždí se v nafukovacím kruhu pro dva. Master Blaster Water Coasers je něco mezi skluzavkami, tobogány a horskou dráhou. Chvílemi sjíždíte po skluzavce dolů, pak Vás zase vyveze železná konstrukce nahoru, sjíždíte tmavými tunely a nakonec skončíte v divokých řekách.

Divoké řeky mají v Atlantisu dvě a jsou plné překvapení. Pokud Vás přestane bavit pomalejší Rapids, vybete si řeku The Torren, ta má generátor na výrobu vln, které dosahují až jednoho metru. Na tobogánu Aquaconda si se svými přáteli doslova vyřvete hlasivky. Tento točitý tobogán, je svojí šířkou, 9,2 metrů, největším svého druhu na světě. Tobogán je dlouhý 210 metrů dosahuje rychlosti 35 km/h.

Pro děti do 120 cm je navržené dětské hřiště Splasher’s, to je plné vodních her, skluzavek a horolezeckých drah.

Markéta Lauterkrancová

Markéta LauterkrancováExpert Radynacestu.cz

Cestování je mou vášní. Ráda vám doporučím, co v cizině vyzkoušet, navštívit, ochutnat a jak si odvézt nádherné zážitky.

Spojené arabské emiráty (Dubaj)

Poznejte město kuriozit

Vyberte si jeden z našich 12 zájezdů do Dubaje

Zájezdy do Dubaje

Nejbližší volný zájezd odlétá již 28. březnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/hotel-atlantis-the-palm/Doporučujeme z Emirátů

Nejnovější z EmirátůZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024