Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

To tady ještě nebylo: Silvestrovská noc v Istanbulu + nejkrásnější památky, nákupy a lázně

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 26. 6. 2015

Poprvé v naší nabídce najdete jedinečný novoroční zájezd do srdce Turecka - Istanbulu. Strávíme spolu čtyři dny v zemi na pomezí Evropy a Asie a oslavíme tady příchod nového roku 2016! Jak takové velkolepé oslavy v Turecku probíhají? A co všechno s námi uvidíte? 

Istanbul při západu slunce vypadá jako z Pohádek tisíce a jedné noci...Istanbul při západu slunce vypadá jako z Pohádek tisíce a jedné noci...

Láká vás představa, že první den v roce strávíte mimo domov, nejlépe někde hodně daleko? Zkuste to letos s námi a nesázejte na klasické "silvestrovské" destinace, ale sáhněte po vskutku netradiční nabídce - novoročním poznávacím zájezdu do Turecka.

Během čtyř dnů s námi poznáte město na dvou kontinentech, jak se Istanbulu s oblibou říká, a prožijete kouzelný začátek roku v podobě velkolepých oslav v centru města, kde samozřejmě nebude chybět barevný ohňostroj. Ten vypukne přesně o půlnoci na Bosporském mostě. 

Přehlídka světel a barev nad Bosporským mostemPřehlídka světel a barev nad Bosporským mostem

To už ale budeme mít za sebou prohlídku sedmého divu světa - chrámu Hagia Sophia a návštěvu sultánského paláce Topkapi. Nemineme ani slavnou Modrou mešitu, která patří k nejobdivovanějším dominantám města. Slíbit vám můžeme i oblíbenou plavbu výletní lodí po Bosporu a nákupy na tradičním Velkém Bazaru. 

A protože budeme v Turecku, můžete se těšit také na návštěvu pravých tureckých lázní, kterým se tady neřekne jinak než hamámy... Projděte bránou orientu a přivítejte nový rok ve městě protikladů!


předchozí článek následující článek


Nová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK