Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Petra Bujoková

Vyhledávám dobrodružství a snažím se, aby mé zájezdy plavaly na podobné vlně.

Již v pubertě mě přepadla touha poznat celý svět. Tehdy se nám otevřely hranice a mně se tím otevřely možnosti splnit si svůj sen. Na poznávání světa mě nejvíce baví poznávání lidí. Navštívila jsem země, kde knižní průvodce absolutně nedoporučoval bližší kontakt s místními obyvateli, ale tomu se dalo odolat jen pár hodin. Jakmile na vás skočí několik bezprostředních dětí, protože podobného exota, co si s nimi bude hrát, tu ještě asi neměli, máte co dělat, abyste zatlačili slzu.

Miluji místa, kde se málokdy zjeví turisté, snažím se co nejrychleji naučit alespoň kapku z místního jazyka a zkouším s domorodci komunikovat. Vždycky se mi to vrátí jejich nepředstavitelnou pohostinností a nakonec člověk stejně zjistí, že s úsměvem a smyslem pro humor nejdál dojde.

Pro své delší pracovní pobyty si vybírám místa s jednou podmínkou – musí tam být hory a podmořský život. Takto jsem strávila několik let v roli delegáta na krásných řeckých ostrovech a neskutečně kontrastní Madeiře. A když si potřebuji odpočinout od turistů, jdu učit potápění.

Pamatuji si, když jsem v šesti letech říkala svému tatínkovi, že bych se v budoucnu chtěla živit lyžováním, jelikož s lyžemi na nohou jsem se snad už narodila. Tehdy mi řekl, že to budu muset jedině závodit. A hle, nezávodím a lyžováním se živím. Několik let trávím jako delegát ve francouzských Alpách a tímto si plním svůj největší dětský sen. U mě těžko říct, jak bude konkrétní zájezd vypadat, protože miluji změny, vyhledávám dobrodružství a snažím se, aby mé zájezdy plavaly na podobné vlně... Naštěstí mě ale stanovený program zájezdů občas drží při zemi :-)

Další zajímavosti o Petře Bujokové:

  • Bujočka.cz – vlastní blog s nejzajímavějšími cestovatelskými zážitky, vlastními fotografiemi i videi z cest a nevšedními tipy pro všechny nadšené cestovatele

 

Napište nám. Ozveme se.

Sledovat

68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!