Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Petra Bujoková

Vyhledávám dobrodružství. A mé zájezdy plují na podobné vlně.

Už v pubertě mě přepadala touha poznat celý svět. Otevřely se hranice a mně možnosti plnit si svůj sen. Na toulkách světem mě nejvíce baví poznávání lidí. Miluji místa, kde se málokdy zjeví turisté. Snažím se co nejrychleji naučit kapku z místního jazyka a komunikovat s domorodci. Vždy se mi to vrátí jejich nepředstavitelnou pohostinností a úsměvem.

Pro své pracovní cíle mám jen dvě podmínky – pestrý podmořský život a hory. A právě proto jsem strávila léta na krásných řeckých ostrovech, neskutečně kontrastní Madeiře a ve francouzských Alpách. S lyžemi jsem se snad narodila. Mám ráda změny, a tak nikdy nevíte, jak bude zájezd přesně vypadat. Ručím ale za to, že to bude velké dobrodružství!

Další zajímavosti o Petře Bujokové:

  • Bujočka.cz – vlastní blog s nejzajímavějšími cestovatelskými zážitky, vlastními fotografiemi i videi z cest a nevšedními tipy pro všechny nadšené cestovatele

Podívejte se na video o mně


Napište nám. Ozveme se.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024