5 důvodů, proč vyplout na okružní plavbu lodí: luxusní zážitky na plovoucím paláci

Michael Bělák Michael Bělák, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 5287x

Proč vyplout na okružní plavbu? Důvodů je mnoho, ale ten hlavní je argumentem sám o sobě – luxusní zážitky na palubě lodi totiž nemají konkurenci!

Vyberte si z našich 355 zájezdů Zobrazit zájezdy

Plavba výletní lodí spojuje poznávací zájezd s odpočinkovým pobytem u moře. Komfortní plovoucí palác se spoustou možností, co dělat, a zastávky v nejzajímavějších místech na světě – to je koktejl zážitků, na které do konce života nezapomenete.

1. Nemusíte se vůbec o nic starat

Okružní plavba osloví všechny generaceOkružní plavba osloví všechny generace

Jet na okružní plavbu znamená zážitky a komfort. To platí už od začátku. Cestu z Česka do přístavu a zpět máte zajištěnou autobusem nebo letadlem. Pokud dorazíte do přístavního města dříve, máte v ceně zájezdu i pohodlný nocleh. A po celou dobu na lodi i během výletů na pevninu je s vámi průvodce.

2. Bydlíte v paláci na vodě

Útulná lodní kajuta lodi Calestyal CrystalÚtulná lodní kajuta lodi Calestyal Crystal

Impozantní výletní lodě vás okouzlí už na první pohled svou majestátností. Blyští se zvenčí a své pasažéry hýčkají v luxusu i uvnitř. V klimatizovaných kajutách je samozřejmostí televize a koupelna s WC. Na několika palubách najdete bohatou nabídku možností, jak trávit čas.

Pro představu – výletní loď střední velikosti Celestyal Crystal pojme až 1200 pasažérů a má devět palub, pojmenovaných podle řeckých bohů.

3. Na lodi se nikdy nebudete nudit

I takhle může vypadat restaurace "na vodě"I takhle může vypadat restaurace "na vodě"

Z bohaté nabídky si vybere opravdu každý. Opalování na lehátku s oblíbeným pitím v ruce je ideální začátek. Zchladíte se v jednom z bazénů a pokračovat můžete třeba do vířivky. Pro ty, kteří si chtějí dát do těla, je k dispozici fitness centrum. Po cvičení se skvěle relaxuje v sauně a za vyzkoušení stojí také masáže.

Přípravy na večer přenecháte profesionálům v kosmetickém a kadeřnickém salónu. Přímo na lodi se dá vyrazit za nákupy v duty free a travel value obchodech.

Večer můžete strávit v restauraci, jednom z barů nebo si zahrát v kasinu. Jen tak posedět se dá ve společenských salónech a romantický večer na lodi si můžete okořenit tancem či poslechem živé hudby.

4. Procestujete v pohodlí kus světa

Návštěva středomořských pokladů - ostrov SantoriniNávštěva středomořských pokladů - ostrov Santorini

Zatímco se máte skvěle na lodi, pomalu se blížíte k další zastávce na pevnině. Během plavby se podíváte na nejlákavější a nejzajímavější místa kolem. Představte si, že byste takové vzdálenosti absolvovali autobusem nebo v autě. Na lodi jdete v klidu spát a ráno se probouzíte zase o pár námořních mil dál.

5. Budete mít ty nejkrásnější vzpomínky

Opalování na palubě lodi je přísně dovolenoOpalování na palubě lodi je přísně dovoleno

Luxusní kajuty, dobré jídlo, bohatý program, spousta nových míst. Těžko se ale slovy popisuje pocit, který máte na palubě. Mořský vítr ve vlasech, když stojíte na přídi, a mohutný koráb se pomalu šine vpřed. Pohled na blížící se přístav, ještě zahalený mlhou. Nerušená noční obloha z lehátka na nejvyšší palubě. Tohle jinde zkrátka nezažijete.

Michael Bělák

Michael BělákExpert Radynacestu.cz

Vyberte si jeden z našich 355 zájezdů

Zájezdy

Nejbližší volný zájezd již 7. června



URL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/5-duvodu-proc-vyplout-na-okruzni-plavbu-luxusni-zazitky-na-plovoucim-palaci/



Doporučujeme z Plaveb lodí

Nejnovější z Plaveb lodí



Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024