RADANA CESTUJE: Zjistit alarmující skutečnosti v Lisabonu

Autor: Radana, Radynacestu.cz | Vydáno: 2. 8. 2022 | Přečteno: 137x

Vždycky, když chystáme nový zájezd, procházíme si mimo jiného plánovanou trasu, abychom ji zažili na vlastní kůži, než na ni poprvé vezmeme svěřenou skupinu cestovatelů. Zájezd musí být perfektní po všech stránkách!

Radana testuje restaurace v Lisabonu  :)Radana testuje restaurace v Lisabonu :)

Jela jsem takhle ještě s jinými průvodci do Itálie a pár dní jsme dolaďovali program zájezdu. Také jsme testovali pouliční občerstvení i restaurace… Někde bylo jídlo moc drahé, jinde nepříliš chutné, ale my neúnavně hledali to nejlepší z místních specialit, protože ochutnávat místní kuchyni k poznávání země neodmyslitelně patří.

Jako světem protřelé zkušené cestovatele nás jen tak něco nerozhodí, nepřekvapí. Přesto má parta během večeře v jednom lisabonském restaurantu zpozorněla, když se od toalet začal ozývat hlasitý signál alarmu. Někdo tam zřejmě potřebuje pomoc!

Přibíhajícímu personálu jsem vyšla z invalidů naproti. Co jsem tam dělala? Jenom tam měli papír. Ale už ne mýdlo… Barmanovi jsem se omluvila, že jsem si spletla tyčku ke štelování velkého kulatého zrcadla nad umyvadlem se šňůrkou první pomoci a vrátila jsem se k našemu stolu, kde celá výprava čekala na mé vysvětlení.

„Nemají tam mýdlo“, utrousila jsem.

A jelikož nám tam ani nechutnalo, což bylo ještě více alarmující, rozhodli jsme se tenhle podnik z trasy našeho budoucího zájezdu vynechat.

Rada na cestu je:

Když chcete jít na jisto, a ne cestou pokus-omyl, svěřte se do rukou těch, kteří se zmýlili za vás. Jsme v Radynacestu.cz a vždy k službám! :)

 

 


Další historky     Zobrazit zájezdyInspirujte se na našem Instagramu:

Přihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!

Katalog 2022