Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Slovinska – srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 1. 12. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová
e-mail: petrova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602


Slovinsko je dosud masovým turismem neobjevený ráj plný třpytících se jezer, zurčících vodopádů, kouzelných soutěsek, krápníkových jeskyní i malebných městeček. Vydat se s námi poznávat tuto pohádkovou krajinu Julských Alp můžete na jednom ze dvou autobusových zájezdů. Odjezdová místa jsou Ostrava, Olomouc a Brno.

To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS

Tento šestidenní zájezd má jedno nástupní místo navíc, a to v Bratislavě. Odjíždí se ve velmi brzkých ranních hodinách (cca ve 3:15 z Ostravy). Slovinské termální lázně patří k evropské špičce a svými 87 prameny lehce konkuruje Islandu či Maďarsku.

Proto programu zájezdu dominuje odpočinek s polopenzí ve 4hvězdičkových termálních lázních. Kromě přírodních památek, jako jsou Škocjanské jeskyně, vodopád Savica, soutěska Vintgar, jezero a hrad Bled, a prohlídky Lublaně a Predjamského hradu navštívíme také např. městečko Žalec, kde budeme obdivovat první pivní fontánu na světě.

Tento program je tedy ideální pro cestovatele, kteří nemají rádi noční přejezdy.

To nejlepší ze Slovinska + MOŘE

Do tohoto sedmidenního zájezdu se vešlo celých 5 dní programu. A to i přes to, že se odjíždí první den až v odpoledních hodinách a zpět do ČR se odjíždí 6. den večer. Díky nočním přejezdům tedy máme celých 5 dní na poznání této půvabné země. Užijeme si plavbu po jezeře Bled, navštívíme sportovní areál Vogel, Postojnské jeskyně a vydáme se na procházku po březích jezer Laghi di Fusine na italské straně. Přestože má Slovinsko jen několik desítek kilometrů pláží, nabízí kvalitní koupání v Jaderském moři, a proto strávíme celý poslední den odpočinkem na pláži u městečka Piran.

Program určený pro milovníky přírody a dobrodruhy, kteří rádi podniknou noční přejezd, aby mohli co nejvíce času strávit poznáváním krás Slovinska.

Zobrazit všechny zájezdy do SlovinskaKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Francii miluji a snažím se, aby z ní cestovatelé poznali to pravé a jedinečné ‚savoir vivre – umění žít‘.Projděte se kolem kouzelného jezera Jasná
Slovinská příroda vás naprosto ohromí
Poslechněte si zurčící vodopád Savica

Inspirujte se na našem Instagramu:

Katalog 2022