Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy na Maltu - srovnání a doporučení

Autor: Renata Němcová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 3. 6. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Renata Němcová
e-mail: nemcova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 775 750 463


Malta je malebné souostroví nacházející se ve Středomoří. Cestovatelům kromě krásného počasí nabízí mnoho neotřelých zážitků, a proto se sem můžete vypravit na vlastní kůži prozkoumat památky starší než egyptské pyramidy, ochutnat výborná jídla, a hlavně prožít jednu z nezapomenutelných cest. 

Relax na plážích Malty + MODRÉ POKLADY OSTROVA + DOMOV PEPKA NÁMOŘNÍKA (letecky z Prahy či Ostravy – Katovic)

Oblíbený poznávací zájezd pro starší děti i dospělé, letecky z Prahy či Ostravy – Katovic. Poznáme působivé město Valletta a ochutnáme národní specialitu – králíka, kterého zdejší kuchaři připravují skutečně výtečně. Prázdninovou idylku si užijeme v Modré laguně na ostrově Comino a také na ostrově Gozo, kde si odpočineme v azurově čistých vodách Středozemního moře. Zalenošíme si na těch nejkrásnějších plážích, a kdo bude chtít, může se vydat za poznáním působivých chrámových komplexů nebo jedinečné vesničky Pepka námořníka. Zájezd je přímo skvělou volbou pro ty, kteří milují odpočinek na plážích, ale o případném fakultativním výletu by se rádi rozhodli až na místě. 

To nejlepší z Malty + OKRUŽNÍ JÍZDA OSTROVEM GOZO (letecky z Prahy)

Vyladěný poznávací zájezd, ze kterého se vrátíte příjemně odpočatí a plní zážitků. Je totiž jen na vás, na které výlety se společně s průvodcem vypravíte. Vydáme se zjistit, proč je město Mdina považováno za nejkrásnější na Maltě, a užijeme si atmosféru rybářské vesničky Sliema či Marsaxlokk. V hlavním městě Valletta uvidíme přepychové paláce a překvapivě také pomník Václava Havla. Z přírodních krás nesmíme vynechat jeskyni Blue Grotto či ostrov Gozo. Vyrážíme na podzim, kdy je na Maltě stále krásné počasí, ideální na poznávací výpravu.

Zobrazit všechny zájezdy na MaltuRenata Němcová

Renata NěmcováSpecialista Radynacestu.cz

Na cestách se neřeší… Je to čas jen pro vás.Nenechte si ujít návštěvu vesnice Pepka námořníka
Maltské hlavní město Valletta
Blue Grotto z výšky působí kouzelně. Ještě víc na vás ale udělá dojem, až vstoupíte do jeskyně a spatříte úžasně modrou hladinu.
Hlavní město ostrova Gozo dostalo jméno Victoria.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024